Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk!? Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!? Mit szólnátok, ha a barátnőtök csak házasság után szeretne veletek szeretkezni, de úgy gondolkodjatok, légyszi, hogy ti is mélyen vallásosak vagytok!?

Figyelt kérdés
Köszi
2010. nov. 23. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ááá, akármennyire is lennék vallásos, én nem bírnám ki az tuti!!
2010. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Azt hiszem, én akkor is hagynám a fenébe. Ha nem fekszel le vele előbb, nem derül ki, megy-e vele harmonikusan a szex. Ez komoly!
2010. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Nem azért, mert nem bírnám ki. Csak jó szex nélkül egy házasság nem él meg, ezért írtam azt, amit. Ez butaság, hogy "nem várok, mert nem bírom ki", igenis ki lehet bírni, főleg egy hívőnek, aki nem annyira testi vonalon gondolkodik. De egyszerűen itt más a probléma lényege!


ui. paráznaság = önmagáért való élvezkedés / megcsalás

ld. PARÁZNA >> PÁRZANA (rendezd át a betűket)

2010. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

ha mindketten komolyan gondoljátok és úgy érzitek hogy tényleg szeretnétek akkor szerintem simán menni fog

mennyi idősek vagytok?mióta jártok?mikor jöhetne szóba az esküvő?

2010. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk 3 évig kibírnád 2. válaszoló?? hát... én ezt az egészet nem is értem egyébként! A vallásosok is ugyanolyan húsvér emberek, mint a többi, hogy a fenébe nem ugyanúgy működnek akkor? Én személyszerint bekattannék, az tuti.
2010. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

szerintem a paráznaság az bűn úgyhogy ki kell várni!


igaz meg lehet gyónni de akkoris

2010. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%

Ok, ha 1 hónapon belül házasodnánk:D

Utána ha vmi nem stimmel akkor elválnék mielőtt lenne gyerek.

2010. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lehetne kibírni? xD Vannak akik huszas-harmincas éveikben is szüzek, és mégsem halnak bele...
2010. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
Megérkezett a Spielhózni különítmény.... :D Lolság az a könyv. Az én életemet már tönkretette. Ne higgyetek a "PÁRZANA > PARÁZNA" dumában.
2010. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Tirker válasza:

wow

Tenyleg vannak meg ilyen csajok? Mit szolnal ha ossze jonnenk?

2010. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!