Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti esetleg megértitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti esetleg megértitek, hogy valójában miért tette és hogy valóban vége van-e?

Figyelt kérdés
Elég hosszú történet. Málhán megismerkedtem egy lánnyal (aki 14 éves), rámírt, majd beszélhettünk egész nap Facebookon, megkérdeztem, hogy nem jönne-e el velem valahova, igent mondott, másnap el is mentünk, elvoltunk, egy-két utalás miatt meg is csókoltam, tetszett neki. A következő napokban is tovább beszélgettünk, ismét találkoztunk, ahol kb. végig csókolózás meg tapizás volt, meg kb. ötvenszer mondtuk egymásnak, hogy "Szeretlek", de mondott még ennél is jobbat. Majd másnap (Ami tegnap volt egyébként.) reggel beszélgetünk, majd észreveszem, hogy kiír egy ilyen "miért rontok el dolgokat" féle valamit, megkérdem, mi a baj, amjd mondja, hogy egy már 2 éve tartó barátja (fiú) letiltotta, és nemválaszol az sms-ekre,se a telefonra, mert mesélt neki rólam. Próbáltam vigasztalni. Majd később befagyott a beszélgetés, nekem el kellett mennem, de mire visszaértem, láttam, hogy letiltott, telefon/sms semmi válasz, de málhán viszont nem tiltott le, ahol később írtam is neki. Viszont beszéltem a legjobb barátommal, ő ráírt, hogy meséljen neki a felelősségtudatról. Megmutatta az üzenetet, abban az állt, hogy majd visszaírt, ha összeszedte a gondolatait. Málhán pedig azt írta, hogy kicsit túl gyors döntés volt. Abszolút nem tudom, mi ez, mert az előző nap alapján erre nem számítottam volna.
2014. júl. 23. 15:07
 1/3 Kerida ***** válasza:

:D ...


Aki tinilánykákkal kezd annak erre kell edzenie a lelkét... most éli a Rozalinda korszakát, amikor már nagyon vágyik felnőttes mély érzelmekre, de mivel képes még ezt megélni ezért elég nagy feneket kerít a kicsi dolgoknak is remélve, hogy ezzel a drámaisággal kicsit közelebb került a céljához. :)


Szóval csak tini ennyi a baja. Szeretne belecsöppenni az élet sűrűjébe, csak még nem áll rá készen.

2014. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Belegondolva, igazad van. Én is csak 17 vagyok, de emlékszem, milyen voltam.

Csak az a gond, hogy ez nekem tényleg fáj. Lehet, csak idő kell nekem is.

2014. júl. 23. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, a fiúbarát többet akar tőle és féltékenykedett, és ő követelte ki, hogy a lány ne beszéljen veled többet.
2014. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!