Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sárkányok tánca vége. Szerinte...

Sárkányok tánca vége. Szerintetek valóban az történt, amit Ramsay a levelében leírt? Valóban ennyire szereti kinyírni az író ilyen nagy tömegben a szereplőit? Mi lesz így a folytatás?

Figyelt kérdés

SPOILER

Havas Jon halott? Stannis halott? Mance halott? Mi a fene van? Danyvel mit tesz Khal Jhaqo? Jaime tényleg belesétál Kőszív csapdájába?

SPOILER



2013. jún. 26. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem. Sajnos nem. Nem.


Viszont remélem Stannis meghal és viszi magával az őrültjeit is. Már nagyon irritálóak.


Danyvel ott a sárkánya, szóval...ha Jhaqo ki akarná nyírni, sok esélye nincs. De van egy olyan tippem, hogy segíteni fog neki és leverik az ostromlókat.


Jaime meg persze, de gondolom Briennek van valami terve vagy nem tudom. Tuti nem öli meg.

2013. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D reményt ébresztettél. magyarázat? :D
2013. jún. 26. 18:55
 3/16 anonim ***** válasza:

Jon nem halhat meg, mert ha igen akkor szét lesz rúgva az író segge!!!!

Danynek nem lesz baja ott vannak a sárkányai szerintem Jhaqo csatlakozik hozzá.

Stannis él épp azon tanakodik megölje-e Theont.

Mance elképzelhető hogy halott de szerintem Ramsay fogolyként tartja. És amit a levélben leírt, hát jó kérdés de szerintem nem az fog történni.

Jaime lehet besétál Kőszív csapdájába de Brienne szereti úgyhogy csak kitalál vmit

2013. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
tehát akkor valószínűleg stannis él, de a serege elpusztult? vagy mindkettő megvan még, csak ramsay találta ki? áhhh én már a kardok vihara 738. oldala után is szétrúgtam volna az író seggét...
2013. jún. 26. 20:15
 5/16 anonim ***** válasza:
Stannis él ez teljesen biztos és nagyjából a serege is megvan csak folyamatosan fogyatkozik mert az emberek megfagynak és vagy éhen halnak.
2013. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]

itt van fenn 1 Theonos fejezet a 6. könyvből csak angol :(

2013. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha jól számoltam, HUSZONNÉGY fejezetneves szereplő van, ebből HÁROM halt meg biztosan, és ebből EGY volt fontos. (Lord Eddard, Quentyn Martell és Ser Vasszív [Oakheart] Arys.) Ez gyors kihalás?
2013. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igen ez jó feltevés, Martin úgy néz ki EDDIG szerette a nézőpont szereplőit
2013. júl. 12. 22:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Na hát igen. De Fal nézőpont kell, és Sam nem fog egyhamar visszatérni, és habár valószínű, hogy Jonnak az a Wylla az anyja, de így sem tudunk róla valami sokat.

Daenerys túl fontos.

Brienne és Jaime közül lehet, hogy egyikük meghal, de szerintem még kell egy Cersei-Jaime-beszélgetés.

2013. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát a falra ott van Melisandre :) bár a Jon-t szerintem se gondolta komolyan, hogy így haljon meg, ha már meg kell halnia. Jonnak pedig majdnem biztos, hogy nem Wylla az anyja... és nem is a Lord Sunderly történetében szereplő nő. A Brienne szerelmet vall a Jaime-nek halála előtt és kimenti a pácból, és feláldozza magát érte... ez lesz tuti xd a Danyről meg nem hiszem hogy írt volna 31 fejezetet, azért hogy a finálé előtt megölje.. bár én tulajdonképpen Stannis miatt is nagyon aggódom.. neki sem szabadna..
2013. júl. 16. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!