Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek barátnőmnek karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
tudom ez még messze van, de én már most ezen agyalok, azt akarom h nagyon boldog legyen karácsonykor

2014. júl. 23. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
:D Hát miket szeret? Hobbi stb?
2014. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy dreidelt
2014. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy traktort
2014. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Addigra lehet már nem is lesztek együtt, kár ennyivel korábban ezen agyalni.
2014. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ mit szeret, mire vágyik, milyen fajta ajándékokat szeret.

Én barátnőm imád gravírozni, meg az egyéb kreatív dolgok érdeklik őt. Ő hol rajzol, hol fotózgat, hol photoshopban szerkesztget valamit, de imád festeni, gravírozni is, meg sok sok egyedi dolgot készít.


Persze ezek közül engem is sok érdekel, ezért is találtunk egymásra, én gravírozok, meg fotózgatok, illetve mintázatokat festek különböző felületekre, bár az nálam ritka dolog de időnként ha jön az ihlet akkor megvalósítom


Én tavaly karácsonykor egy gravírozó készletet vettem neki, nem túl komolyat, de annál komolyabb mint ami neki van az a pár ezer forintos kis ceruza féle, igaz hogy nem volt túl olcsó, de megérte az árát mert rengeteg munkám volt előtte és direkt erre gyűjtöttem hogy a barátnőmet meglepjem egy ilyennel. Persze előtte kipróbáltam hogy működik e a dolog és gravíroztam neki valami szépet pohárra ezzel a géppel, most hogy mit nem részletezem. Persze nekem is van egy olcsóbb fajta gravírozó készletem barátnőm sokat is használta, bár sok gondja van már annak így azért leptem meg a barátnőmet egy újjal, és mellé kapta a gravírozott poharat, és vágattam neki még üveglapkákat, meg szereztem be mintákat, meg 1-2 fém lapot amire tudott alkotni próbaként. Én ezzel akkora örömöt okoztam neki mert nem számított rá, bár tudtam hogy vágyik erre, de ő sajnálta a pénzt ilyenre meg ugye előtte pár hónappal sok pénzt költött egy elég komoly fényképezőgépre, és ezért is gondoltam hogy akkor meglepem egy ilyennel, mert sokat is gravírozott előtte az ő kis játékszerével így ezért is döntöttem el hogy mit adok majd neki :)

Persze az öröm hatalmas volt, nem számított rá, de vágyott is rá nagyon, ráadásul véletlen pont azt vettem neki amit egyszer kinézett már magának pedig nem is beszéltünk róla előtte, én meg direkt nem hoztam fel a témát. Bár bennem volt a görcs hogy igazán fog-e neki örülni vagy nem, de végül olyan szinten örült neki hogy picit megkönnyezte a dolgot, mert egyből azt nézegette, meg szinte utána nem sokkal már neki is állt használni, és hajnali 2 ig dolgozott egy bizonyos dolgon vele szóval hatalmas volt az öröm, és folyamatosan használja, ha ajándék kell mindig gravíroz, meg csak úgy hobbiból saját magának is csinálgat dolgokat, azóta többet is gravíroz mint eddig, és én ennek csak örülök mert jó ajándékot adtam neki :)

2014. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!