Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három hónapig ismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónapig ismerkedtem egy sráccal de megromlott a kapcsolat nem volt közöttünk semmi de már négy hónapja nem beszéltünk de még mai napig sokat gondolok rá! Mi lehet ennek az oka hogy ennyire mély nyomott hagyott bennem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
talan mert beleszerettel...nem tudjatok ismet felvenni a kapcsolatot?
2008. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt, 4 hónapig ismerkedtünk, csókolóztunk, randizgattunk, beleültetett a hintába, elhittem mindent, de tényleg csak csókig jutottunk.

Rákérdeztem h lehetne-e többet találkoznunk, meg, hogy ő mégis mit gondol kettőnkről, erre azt mondta h nincs elég ideje rám.

1 hónapig naponta sírtam el magam, alig lehetett rám ismerni, ki voltam készülve.

ismerkdetem szórakozóhelyeken, aztán neten találtam rá egy srácra, aki az előző szöges ellentéte és nagyon jól megvagyunk!


Azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg túllépni rajta, ami elsősorban egy másik pasival lehetséges..


Nem azt tanácsolom, hogy egyből feküdj le valakivel, hanem ismerkedj minél több emberrel, hogy ismét rájöjj van még hal a vízben..


Ha túl leszel rajta, egészen másképp fogsz visszatekinteni az egészre ;)

2008. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!