Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szakítottam a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottam a barátnőmmel másfél év után, mert nem vonzódok már hozzá szexuálisan és ellaposodott a kapcsolat szellemi síkon is egy picit. Mégis sírok, bőgök, mint egy iskolás, azt kiabálva, hogy "mit tettél?!? "

Figyelt kérdés
Soha nem fogok ilyen lányt találni, annyi mindenben összeillünk. Az igaz, hogy már az elején tettem kompromisszumot néhány fizikai adottságra, mondván, hogy én sem vagyok tökéletes, amely tulajdonságot nem is kereshetünk életünk végéig. Cserébe őszinteséget, egyszerűséget, szerelmet, megbecsülést és tiszteletet kaptam és adtam. Annyira boldogok voltunk. Két hónapja viszont már csak nyűglődünk, véget akartam vetni neki, ne szenvedjünk tovább. Ő folytatná, de egy órája végleg elköszöntünk. Lehetne még esélye szerintetek? Hogyan küzdjem le, hogy mindig a tökéletest keressem? Annyira szeretném őt vissza...
2011. nov. 19. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Tipikus(szánalmas)emberi reakció. Ne merészeld megkeresni többé, egyértelműen nem szereted. Keress olyan lányt akit tényleg szeretsz.
2011. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy a saját "hülyeségeden" miért sírsz, beszéljétek meg hogy 1 hónapot szünteltetitek, vagy próbáld meg feldobni, vagyis inkább ezt kellett volna,lehet már késő.
2011. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Tökéletes nő nincs. Ahogy tökéletes férfi is csak a mesékben él. Viszont sokan azt is elfelejtik, hogy a szerelem sem ég egyfolytában olyan hevesen, ahogyan az első hónapokban, esetleg évben. Néhol elcsendesül, aztán újra fellángol, de azért a tűz végig ott van. Valószínű, hogy ti is csak egy hullám alján vagytok éppen. Szerintem érdemes lenne leülni és őszintén elmondani egymásnak, hogy mit éreztek. Az utolsó mondatodból számomra süt, hogy még szereted... de a tökéletest NE keresd. Szerintem az, hogy leírod, hogy a külseje számodra nem a legtökéletesebb, az csak egy olyan érv, amivel csak indokot kerestél, hogy mi lehet a baj...
2011. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Semmi baj, édesem.

Majd találsz egy "fullos" plázapitsát, akit csak az érdekel, hogy adj neki pénzt szolira, műkörmösre, ruhára, hívd meg mekibe, moziba, dizsibe, legyen kocsid, fuvarozd, mint egy taxis, és ugorj elsőre, ha csettint.

Cserébe néha használhatod a tökéletes kis testét, hallgathatod a hisztiket, nyávogásokat, beletipor a lelkedbe, és ha már sikerült teljesen összetörni minden önbecsülésed, akkor még flegmán közli, hogy neki egy talpig férfi kell, és kidob a jó büdös pitsába, te meg egy hónap múlva tudod meg, hogy melletted volt még két másik faszija.


Ha a barátnődnek...bocsi...exbarátnődnek van egy csipetnyi önbecsülése, akkor úgy vág ki, mint a macskát. Esélyed nem lenne nálam, főleg ha te dobtad ki őt, és neki is elmondtad, hogy egyes fizikai adottságai miatt te tulajdonképpen kompromisszumot kötöttél magaddal.

Magyarán tüzet oltani a moslékos vödör is jó volt.


Remélem, hamar talál magának olyan barátot, akinek Ő kell, tetőtől talpig minden tökéletes és tökéletlen kis porcikáját imádni fogja, és a tenyerén hordozza, és végre ő is kap őszinteséget, szerelmet, megbecsülést és tiszteletet, és megtapasztalja, milyen érzés, amikor egy férfi annyira kíván hogy elég ha csak ránézel, máris harcra kész a cerka, és percekig dédelgeti még a lábujjait is.


Nem érdemelsz jobbat egy partiribinél. Bocs....

2011. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Unlak...mégse!....szeretlek....mégse.....járjunk....mégse.



Lepattintottad , késő sírni. Ne szivasd hagyd hagy menjen.

2011. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetes emberi reakció, hogy hiányzik neked és vissza akarnád kapni. De nyilván nem véletlenül szakítottatok, felmelegítve csak a töltött paprika jó. hagyd menni te pedig keress olyant akit szerethetsz. Nekem is volt fiú akitől szeretet megbecsülést és tulajdonképpen mindent megkaphattam volna és még sem működött a dolog, nem tehetsz róla. Ez van ezt kell szeretni, de már késő sírni.
2011. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, főleg azoknak, akik nem ítélkeztek.
2011. nov. 19. 16:56
 8/9 A kérdező kommentje:
16:20, 15:23 és 14:38 külön köszönöm.
2011. nov. 19. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy már az elején tettem kompromisszumot néhány fizikai adottságra, mondván, hogy én sem vagyok tökéletes, amely tulajdonságot nem is kereshetünk életünk végéig.


Ez alapján én úgy gondolom, hogy igazán szerelmes ebbe a lányba te sose voltál. Ha szerelembe esünk valakivel, úgy látjuk gyönyörűnek, ahogy van, még a hibáit is imádjuk. Vagyis nem kötünk úgymond "kompromisszumot". Most azért bőgsz, mert emberileg hiányzik. Hagyd őt békén, olyat érdemel, aki igazán szeretni fogja és nem azért lesz vele, mert megalkuszik.


25 N

2011. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!