Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bánom hogy elárultam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bánom hogy elárultam egy fiúnak akivel ismerkedtem hogy még szűz vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban lakunk, és félek hogy elárulja másoknak is. Szégyellem is magamat ez miatt. Már nem találkozunk egymással, és ő rázott le. L/21
2014. júl. 23. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

ez nem szégyen, inkább értékesebbé tesz, hisz biztos nem vagy olcsó ribi :)


21F

2014. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért ne szégyelld magad.Akkor mesélje el kit érdekel? sok szűz fiú is van korodbeli.
2014. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell csinálnod. Aki ilyen miatt dobja a másikat az ostoba mind nőben, mind férfiban.

Az egyetlen dolog ami miatt beijedhetett az lehet, hogy félt komoly kapcsolatba lépni veled, hiszen az ember első kapcsolata ritkán hosszú életű.

2014. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy több vagy kevesebb amiatt, hogy szűz vagy. Szállj le a földre. Semmit sem jelent az a nyamvadt szüzesség.
2014. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát most már semmit nem tudsz csinálni. Ezzel bizonyította a srác, hogy nem érdemes a bizalmadra, innentől ne is foglalkozz vele. Ha meg elmondja másoknak is, akkor sincs semmi, ha szóbajönne esetleg valakivel, ne takargasd, nincs ebben szégyellnivaló. Inkább legyél szűz, mint hogy egy ilyen tahó mellett köss ki, mint az a srác
2014. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es irigy vagy rendesen.- Több vagy mint a sok szopós tini7ibanc,hidd el még lesz aki ezt értékelni fogja. A tag meg had mesélje,bárkinek.
2014. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De amúgy nincs rá bizonyítéka hogy vagyok-e.
2014. júl. 23. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Irigy? Miért lennék irigy? Mert nem értek egyet Veled és leírtam a véleményemet egy olyan nemlétező dologról, amit a társadalom és főleg a férfiak piedesztálra emelnek? Úgy viselkedsz, mintha szerinted a szex bűnös, élvezhetetlen és elítélendő dolog lenne. Úgy viselkedsz, mintha egy nő, aki megéli a szexualitását, a női lét legalja lenne. Hol élsz te? Miért vagy ilyen betokosodott és szűk látókörű, barátom? Nyisd ki a csipáidat és gondolkodj, mielőtt nekiállsz valakivel perlekedni.
2014. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!