Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért? Pár hónapja ismerkedtem...

Miért? Pár hónapja ismerkedtem egy fiúval, nagyon rendesnek tűnt tányleg minden téren, tegnap szóba került a szex és én elmondtam, hogy 23 évesen még szűz vagyok, erre dobott.

Figyelt kérdés
Most kezdjek el izgulni, hogy ha ennyi idősen még nem vesztettem el, már nem is fogom? Akkor miért mondják a fiúk, hogy jó pont, ha 15 évesen nem megy rajtunk végig a fél város?
2013. júl. 27. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart veled kiszúrni.
2013. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sokan a tapasztalt csajokat szeretik.

Majd lesz olyan, aki a szüzeket szereti.

2013. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyenért dob, azt nem kell sajnálni! Inkább örülj neki! Nem szeretett, és legalább nem voltál neki egy lány a sok közül, akivel csak szexelni akart...Ha találsz egy srácot, aki majd szeret, akkor inkább pozitívan fogja ezt megélni. :)
2013. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki!
2013. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó, de ő tényleg tök normális volt végre, legalábbis azt hittem és nem is sürgetett, ezért nem értem, hogy akkor miért szánt az ismerkedésre hónapokat.
2013. júl. 27. 14:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hüle volt, valószínűleg nem akkart veled komoly kapcsolatot mégsem. Sajnálom hogy ilyen embert találtál. A normálisak tisztelik, hogy nem vesztetted el még tini korodban. Ezen ne bánkodj. Találsz jobbat :)

23/F

2013. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is normális vagyok:-) Engem aztán teljesen hidegen hagy ha valaki szűz ha nem jövünk be egymásnak, akkor úgysem működik a kapcsolat. Nállam nem ez a döntő, hanem a belső tulajdonságok.
2013. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy Ő már ennyi idősen komolyabb kapcsolatot akart, amit nem tudott elképzelni egy szűz lánnyal. Nyilván voltak már csalódásai.


De Ő nem indokolta meg?!

2013. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne valakinek komoly kapcsolata egy szűz lánnyal, ha szereti? Nem értem az összefüggést...Nem mindenki olya, hogyha elveszíti valakivel, akkor alig várja, hogy mással is kipróbálhassa, pláne 20 felett nem, szerintem, aki addig nem veszítette el, annak van tartása általában és inkább hűséges típus, mint, akin 20 éves korára átment a fél város. Én inkább őket tartom alkalmatlannak egy tartós kapcsolatra.
2013. júl. 28. 11:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehetne, de nem biztos, hogy ő komolyan tervezett veled. Lehet, hogy az 1. válaszolónak volt igaza és nem akart veled kiszúrni. Ha ez van, igazából még rendes is tőle..
2013. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!