Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elárultam egy olyan fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárultam egy olyan fiúnak hogy még nem voltam együtt "úgy" senkivel akinek nem kellett volna, randiztam vele 4-szer. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Legszívesebben elsüllyednék szégyenemben. Erre elárulok egy ilyen dolgot, amiről még egy fiúnak sem beszéltem még 1 hónap után sem.
2014. júl. 23. 20:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ő utasított el. Én bárkiről feltételezek bármit.
2014. júl. 23. 20:55
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne csodálkozz, ha 21 éves szűzként az igazi férfiak elutasítanak.
2014. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát ő még nem egy férfi.
2014. júl. 23. 21:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Nézd, ha normális módon váltatok el, és a randik alatt is normálisan viselkedett veled, akkor nem hiszem, hogy elárulná bárkinek is. (Amúgy meg nem beszólni akarok, de elsősorban nem szégyellned kellene a szüzességedet, hanem ha ezt cikinek tartod, akkor mondjuk ismerkedned, találkozgatnod kellene fiúkkal, hogy megtaláld azt, akivel elveszítheted. Egyébként meg nem késtél le semmiről.) Azon meg nem csodálkozz, hogy ha bizalmatlan vagy, akkor mondjuk tíz év múlva is szűz leszel. Mondjuk szerintem inkább a háttérben lappangó esetleges félelmekkel, szorongásokkal, zárkózottsággal lehet a probléma, nem maga a szüzesség a gond fő forrása, hanem azok a dolgok, amik miatt szűz vagy.
2014. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ketfele szuz van:

1) Aki nem akarja, hogy megdugjak.

2) Akit nem akarnak megdugni.


Dontsd el, hogy te meikben vagy, de ha a 2.ikba tartozol akkor sziiiivas van...

2014. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!