Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek hasonló esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek hasonló esetben?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, aki egy elég kemény és határozott lány. Kezdetben ez tetszett nekem, azonban a dolgok idővel eldurvultak. Ma már teljes mértékben átvette a kapcsolatban az irányítást, parancsolgat, gátlások nélkül ütlegel, a fizetésemet ő osztja el kettőnk között.

Amúgy sem mernék neki ellentmondani, de ennek tetejében még olyan fotókat is készített rólam, amikkel zsarolhat, mert semmi áron nem szeretném, ha publikussá válnának.

Rendőrséghez természetesen nem fordulok, mert kiröhögnének, hogy egy 50 kilós csaj rettegésben tart.


2014. júl. 23. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha már a helyzet ennyire eldurvult,akkor inkább hagyd őt ott.
2014. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hagyd el. A zsarolás pedig bűntett. Éveket lehet érte kapni. kb: az első pofonnál úgy otthagytam volna, hogy ihaj.
2014. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, komolyan. Teljesen mindegy, férfi vagy nő csinálja és mekkora, az erőszak erőszak és kész.

Nem vagytok házasok, ha jól értem.

2014. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Kajak felsz egy 50 kilos csajtol? :o

alj mar a sarkadra haver, mutasf meg hogy ki viseli a nadrágot!

2014. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aztamindenit.. Tényleg hagyd ott a francba! Sőt, én a helyedben nagynyilvánosság előtt tenném, hogy minél szarabbul érezze magát
2014. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ekkora papucs állatot se láttam mostanában:)
2014. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

1. orditsd le a kva fejét

2. igaza van itt az egyik valaszolónak, utcán v valahol ahol sok haver van szakits vele

3. mind ezek előtt jól dugd meg... ;)

2014. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

te is láthatod hogy leírtak alapján be kell fejeznetek a kapcsolatot.

TESTI, LELKI bántalmazás felett nem lehet szemethunyni.

Hány évesek vagytok.

2014. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
HAGYD EL!!!!!
2014. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te még vele vagy?

Valamikor törölgesd ki a telefonjából a képeket, legyen a cuccod összepakolva, és MENEKÜLJ!!!!!!!!

2014. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!