Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy ilyen vagy hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy ilyen vagy hasonló esetben lehet komolyan venni egy lányt?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszik, de nem igazán ismeritek egymást. Van egy buli, ahol egy kissé beisztok mind a ketten. Te lecsókolod, ő visszacsókol aztán már az ágyában vagy és a bugyijában nyúlkálsz, de tovább nem mentek.

Ezek után el tudnátok képzelni komolyabb kapcsolatot vele? Nem kiábrándító az ilyen?


2010. márc. 13. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi lány vagyok, de szerintem kerüld el ha komolyat akarsz..
2010. márc. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2010. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán ma mással még tovább jut!Azért "megpróbálhatod",csak nagy a pofára esés lehetősége!
2010. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
sztem ha veled ezt megcsinálja, akkor nem biztos hogy bízhatsz benne hogy mással nem fogja...bár lehet hogy ha komolyan akarja veled...
2010. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"nem igazán ismeritek egymást"

Így nem igen akarhat téged, max külsőre vonzod, az pedig 1 kapcsolathoz nem elég.

De persze ivott is, ez még tetőzi a dolgot.

2010. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
necces szerintem:/
2010. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért jó is kisülhet belőle. Jobb lett volna előtte 1 hónapig randizgatni? Amúgy is hány éves vagy? Tovább nem mentek? :DDD
2010. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A fiú 32, a lány 25. Tehát nem tinédzserekről van szó.
2010. márc. 18. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!