Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lesz az első csókom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz az első csókom. Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
15/F most lesz az első csókom, de a partnerem már jártas ebben.En nem tudom hogyan kell csókolni úgyhogy ez ciki lesz szerintetek?

2014. júl. 24. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem cselbász.
2014. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nee fèlj abban a pillanatban tudni fogod mit csinalj!! Ne paràz ezen tudni fogod mit csinalj!!!
2014. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg minden jönni fog magától, de adok pár tanácsot. Elsősorban ne nyisd túl nagyra a szád, az elsőnél a nyelved se dugd át, de ha átdugod, akkor is csak kényeztesd vele az övét. Kevés ember van, aki tényleg rosszul csókol, nem kell aggódni.
2014. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Bízd rá magad. Én most fiatalabb fiúval járok mint én. Mindenben én vagyok neki az első. Az első csók az még kicsit ügyetlen volt, de egy napomba telt csak hogy betanítsam :DD Én ezt még külön élveztem is. :)
2014. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most lesz az első? Az én tanácsom az hogy ne éjjel negyed egykor csókolózz először:-)
2014. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D kossz a válaszokat :) hat a csaj idősebb nálam es nemtudja hogy nekem ez lesz az első :)
2014. júl. 24. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos hogy sikerült? :)
2014. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jobban mint vártam :D azt mondta nagyon jól csókolok... :D :D
2014. aug. 14. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!