Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mind 2 en szüzek vagyunk...

Mind 2 en szüzek vagyunk barátnőmmel, az első szexnél mire fgyeljek? Lécci irjatok tanácsokat, lehet hogy leszek minden de számomra fontos h már az első is jó legyen, ne fájjon neki annyira stb!

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 09:13
 1/5 Noydra ***** válasza:
Petting már volt?
2014. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szex előtt pár héttel kezdjétek el a pettinget. Így nem lesz mélyvíz a lesz.


Az meg hogy fáj nem fáj nemcsak rajtad múlik. Ha görcsös mondjuk a csaj, vagy neki pont olyan a szűzhártyája, akkor is nagyon fog neki fájni hiába vagy gyengéd.

Egy két technika: :D

https://www.youtube.com/watch?v=yY3xo1wAji8

https://www.youtube.com/watch?v=ImD4hfkFbQ4&src_vid=XB4S_e_s..

2014. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előjáték!

Aztán mikor már annyira fel lessz izgulva hogy,kérni fogja vagy magára húz stb.akkor lassan lassan belehatolsz.De figyelj rá hogy,mennyit enged mert az első mindenkinek kellemetlen!

Óvszert használni!

2014. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az első alkalom kicsit más féle volt nálunk kellet egy 20 perc előjáték mire elégé felizgultam ienkor szóltam neki hogy ha úgy van belém hatolhat csak arra ügyelj hogy ne gyorsan mert az fájt nekem is kicsit a előttem író jól mondja ha tudni fogja mi kell neki akkor magára húz kicsit nálunk is ez volt mikor kicsit beljebb tolta akkor fogtam meg és húztam én is magamra mert éreztem hogy menne az jobban is és végül teljesen bent volt elsőre :3 de nagyon kell figyelni rá érzékeny a első pár alkalommal.


17/L

2014. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az elsőt nem hiszem, hogy annyira élvezni fogja. :S

Legalábbis nálam úgy volt, hogy a fájdalom miatt annyira élvezni sem bírtam már.

Legyél nagyon óvatos a lánnyal, próbáljátok ki, hogy ő irányít. Nálam ez könnyebb volt, hiába volt a pasim óvatos, én jobban tudtam, hogy mikor mennyit engedhetek.

2014. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!