Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha együtt vagyok vele?

Figyelt kérdés
Össze jöttem 22 éves pasival szeretem őt nagyon és ő is engem.Én 14 vagyok az én szüleim már tudják. Szerintetek elmondjuk az ő szüleinek vagy ne. És ebből a kapcsolatból lehet bajunk ha mindenki tudja mert nem sokan tudják

2014. júl. 24. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát...miért lenne baj?Bár én még várnék 3 évet ezzel a kapcsolattal.De ha a szüleid nem nézik rossz szemmel.Szerintem mondjátok el a pasid szüleinek is.nem lenne jó ha mástól tudnák meg.
2014. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
akár hogy is nézem egy 14 éves lánynak nem a huszas férfiak valók, készülj fel hogy sokak bele fognak kötni. Kíváncsi vagyok meddig lesztek együtt ...
2014. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Szóval azon paráztok, hogy kiakad -e 22 éves pasid családja? Durva. Ti egymásnak lettetek teremtve. Csak kérlek ne szaporodjatok!
2014. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 szeretném elmondani neked hogy több mint 7 hónapja vagyunk együtt!!!!!
2014. júl. 24. 10:45
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Ott a pasival agyilag súlyos gondok vannak, igencsak visszamaradott lehet agyi téren ha csak egy kis 14 éves tud összeszedni.

Ez van.


Ja! És a szüleiddel is igencsak van gond...

2014. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ASOT ***** válasza:
92%

Az egy dolog, hogy te 14 évesen rajongsz egy 22 évesért okés ez elfogadható mert ilyenek a veled egykorú lányok.


De az hogy egy 22 éves fiú rajong és van együtt egy 14 éves lánnyal na az már nem normális dolog.


És azt sem tartom normálisnak, hogy a szüleid ezt teljesen elfogadták, legalább nekik lehetett volna több eszük.


Igen le leszek szavazva de ez van.

2014. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Ezért mondom, hogy egymásnak teremtették őket. Képzeljétek el azt a csökkent srácot, ha egy 14 éves kiscsajjal képes összeállni.
2014. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pár év múlva ez a korkülönbség már fel se tűnne (8 év, a szüleim között 7 év van), itt sokakat az zavar, hogy te még fiatalkorú vagy. Szerintem mindenképp mondjátok el a szülőknek, előbb-utóbb úgyis kiderül.
2014. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

14-22?

Oké... ez nekem fura

2014. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Én egy 22 éves nő vagyok. Az ismeretségi körömben a korosztályombeli férfiak 20 alatt nem is kezdenek lányokkal. Még a 18 éveseket is éretlennek tartják, teljesen jogosan. Mit kezd veled egy értelmes, 22 éves felnőtt férfi, de komolyan? Ott a sráccal valami hatalmas problémák vannak, ha nem kell a nőknek, és gyerekeket hajkurászik.
2014. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!