Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzed, megismerted az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzed, megismerted az igazit, de ő meg fél attól, hogy összetörjük egymást, mit lehet tenni? (kérdező 25L)

Figyelt kérdés
Rövid, de az egész életünket megváltoztató kapcsolat után közös megegyezéssel szakítottunk a barátommal. Azóta levelezünk és én egyre jobban vágyom rá, de ő azt mondja, hogy túl fájdalmas lenne és bonyolult újrakezdeni. Ilyenkor abba kéne hagynunk a levelezést, ugye? Úgysem lehetünk barátok.Olyan kémia volt köztünk és olyan összhang, amit még soha nem tapasztaltunk meg előtte, nem is akartuk, hogy kapcsolat legyen, mivel mindketten épp kapcsolatban voltunk és épp szakítottunk a volt párunkkal. Ment az visszamenni, mégsem hetekig. Mindannyian kikészültünk. Attól félek, hogy ő volt nekem az igazi és most elveszítem..vagy az idő mindent megold? Nem tudom, hogy mit tegyek. Barátaim szerint ne írjak neki többet és majd meglátjuk...de csak őrá tudok gondolni. Leveleink barátiak, ha véletlenül érzelmekre terelődik a szó, akkor vagy hárít, vagy azt mondja, hogy ő ki akarja zárni az érzéseit.
2014. júl. 24. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a barátod is azt érezné amit Te akkor kapcsolatban lennétek.
2014. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom: tartsam tiszteletben, hogy ő felejteni akar...de miközben együtt voltunk mindig csak ámultunk mennyi minden közös bennünk. Az élet minden területén összeillettünk, közös elképzeléseink voltak, még a szexuális vágyaink is ugyanazok voltak, amik évek óta más mellett nem teljesültek. Azt mondta, hogy mindig azt akarta megadni valakinek, amire én vágyom...csodás volt :( Nehéz elengedni
2014. júl. 24. 17:34
 3/8 A kérdező kommentje:
:(((
2014. júl. 24. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
barátod nem szerelmes ha szeretne keresne, akarna írna ha n meg nem így érez akkor háát igen
2014. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vezessetek óvatosabban.
2014. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tény, hogy én írok..ő válaszol,de magától nem nagyon ír, ráadásul mondtam neki, hogy személyesen találkozzunk, hogy megbeszéljük, mert a szakítás is csak telefonon volt és emailben, de nem akar. Azt mondja, hogy túl nehéz lenne a személyes találkozó
2014. júl. 24. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de szerény véleményem szerint, ha ő lenne az igazi, sosem szakítottatok volna....együtt lennétek.


De legalábbis nem mondana ilyet, hogy bonyolult és fájdalmas lenne újrakezdeni, hanem a falat lekaparná csak hogy veled lehessen...


Hidd el rengeteg pasi van a világon, és az az igazi, akivel minden klappol, tökéletesen passzoltok egymáshoz, plusz, sosem hagyná hogy szétmenjetek és semmi ilyesmi...


Idővel elfelejted és lesz más. Az már csak tőled függ, hogy pár hétig, vagy évekig nyalogatod a sebeidet, ahelyett, hogy ismerkednél, randiznál, továbblépnél. Csak magadnak ártasz, ha benne maradsz ebben a posványban. És minél tovább ragaszkodsz hozzá, annál rosszabb lesz.


Engedd el, ne keresd többet, keress mást. Tudom milyen az amikor nem tudod elengedni a másikat. Rohadt nehéz, de jobb lesz utána, ha egyszer ráveszed magad.:)

2014. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz a leghelyesebb :( Csak sajnálom, hogy mi lehetett volna belőle....
2014. júl. 25. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!