Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen dolog az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog az, ha a párotoknak fontosabb egy játék mint ti?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk. Ő túlzásba vitte a játékot és nekem ebből elegem lett. Ekkor azt mondtam neki, hogy játsszon akkor de én akkor nem akarom ezt tovább és szakítok vele,ha a játék teszi boldoggá legyen azzal.Ekkor megígérte, hogy abbahagyja ,hittem neki vele maradtam, majd rá 4-5 napra megint játszott titokban végül bevallotta és újra megígérte, hogy abbahagyja, megint elhittem, majd ezt még eljátszotta 3-4 alkalommal,hazudva nekem, mégis mindig újra bizalmat adtam neki.

Szerintetek mit kéne tennem? Én vagyok a gonosz hogy nem akarom eltűrni ,hogy ezt csinálja, hogy ezek után nem fogadom el hogy pont azzal játszik?


2014. júl. 24. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szabadidejébe miért nem játszhat azzal amivel akar?:D
2014. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha távkapcsolatban éltek, és kellő időt fordít rád, akkor mi a baj?

Értem, hogy függőség, de..

2014. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha távkapcsolatba éltek akkor mi ezzel a gond? Inkább mennyen bulizni és kitudja mit művelni? Így legalább tudod, hogy nem csal meg és egyebek.
2014. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell mindent ennyire felfújni.:)

ha az én barátom játszik rámászok, addig hülyítem ameddig nem bír magával és otthagyja a játékot. :) talán tedd te is ezt.

ha meg nem vagy ott vele, akkor hadd játszon, esetleg játszatok ketten.

21/N

2014. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Istenem, házisárkány..
2014. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utálom ha egy nő lekorlátoz
2014. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát én se értem ezt. akkor gáz ha lemész hozzá és akkor is játszik a helyett h kinyalna. de ha messzi vagytok akkor valamivel legalább leköti magát
2014. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es <3
2014. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ramcsiii ***** válasza:

Az én barátom is szeret,de elvégre nem naphosszakig..

Ha meg ott vagyok és akkoris,akkor én is mindig idegesitem,rámászok,nem tud odafigyelni és abbahagyja...

De tényleg,most jobb lenne ha buliba meg inni,csajozni menne?! Mert én inkább ezt viselem el,minthogy megcsaljon vagy nélkülem eljárjon..

2014. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz azalatt, hogy fontosabb, mint te? Mennyire hanyagol el? Nem mindegy...
2014. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!