Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mit jelent? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Tényleg szeret vagy már elmúlt?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a barátommal, ez alatt az idő alatt 2x szakítottunk, de visszataláltunk egymáshoz. Ma összevesztünk egy kis hülyeségen a házimunka miatt, ő amúgy is nyűgös volt ma, és azt mondta vita közben, hogy nem is tudja minek van velem, meg hogy mindenki hülyének nézi őt, hogy mit keres még mellettem, minek kínlódik velem. Nagyon rosszul esett, ezért szó nélkül eljöttem. Utána bocsánatot kért, hogy nem úgy gondolta, meg hogy ha nem szeretne akkor nem lenne velem. Vagy ez csak ilyen sablon duma? Lehet, hogy tényleg van alapja annak amit mondott? Csak mert egyébként egyáltalán nem úgy viselkedik velem, mint aki kínlódik... Tegnap este is egymás karjaiban filmeztünk, bújtunk egymáshoz és mondta hogy mennyire szeret.
2014. júl. 24. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem rossz napja volt csak. Olyankor mindenkivel megesik,hogy olyat mond amit nem is gondol komolyan.
2014. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zöld fű
2014. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Biztosan érzed valahol mélyen, hogy igazából szeret-e, miközben pedig gondolkodsz ezen, két pap találkozik:


- Szia, látom új autód van? Hogy volt erre pénzed?

- Úgy, hogy részletre vettem.

- Igen? És nem átkozott ki az egyház?

- Miért átkozott volna?

- Mert az ördög a részletekben rejlik.

2014. júl. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!