Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl laza a felfogásom, félreér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl laza a felfogásom, félreértené a barátom?

Figyelt kérdés

Most jöttem össze egy fiúval, még csak két hete vagyunk együtt, de már fél éve ismerjük egymást, és úgy 1-2 hónapja ismerkedünk úgy igazán.

Sokat beszélgetünk, szóval nem az a felszínes csak szex kapcsolat...


Az én felfogásom szerint rendben van, ha megnéz más lányokat. Azt is szeretném, ha elmegyünk bulizni táncoljon más lányokkal is, esetleg a csók is beleférne, egy kis tapi... és ugyanígy elvárom ezt a fajta szabadságot. Attól félek, hogy esetleg félreértené, vagy egy idő után megcsalna, mert hog "úgyis szabad"... Szerintetek hol a határ? Ha megbeszéljük a határokat, úgy működhet a dolog?


L/19 F/20


2014. júl. 24. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani, kérdező, de ez a felfogás nem túl sikeres párkapcsolatokhoz vezethet... Nem hiszem, hogy a tapi és csók tolerálható lenne párkapcsolatokban az emberek 95 százaléka szerint...
2014. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem tetszik.....ha szeretek valakit és kapcsolatban vagyok akkor ne legyen ilyen szintű szabadságom.....Ha nem egy komoly kapcsolatnak gondolod és nem szereted akkor tedd ezt, de nekem ilyenkor sem férne bele.... nekem csak egy kell nem vágyom másra nekem az az egy is minden gyönyört és izgalmat megtud adni.


24F

2014. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Umm.. én nem szeretem ha a párom mással smacizik. Általában első randin lefektetem azt az aranyszabályt, hogy emiatt már repülne. Tapi dettó.


Főleg, ha előttem csinálná. Maradi vagyok biztos... 30F

2014. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a felfogásod. Egyszerűen nem szereted...
2014. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen nyitott kapcsolat?


Nálam egyáltalán nem férne bele.

2014. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!