Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan dolog, amit eltitkol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog, amit eltitkolsz a párod elől, mert tudod, hogy félreértené, és egyből rosszra gondolna, pedig valójában nem az?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Titkolózni nem szokásom, viszont azért nem számolok be neki a nap 24 órájában velem történt eseményekről.


Mondjuk azt nem mondtam el neki, hogy elbőgtem magam, amikor megtudtam, hogy az exemnek van barátnője, mert tényleg félnék, hogy félreértené, pedig semmiféle szeretetet sem érzek már iránta, csak rohadt felkavaró volt.

2013. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nincs semmi ilyen.
2013. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nincs ilyen. Tényleg...
2013. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
nincs, amit kimondottan titkolok, pl. néha írogatnak ex barátaim, azokról van, hogy nem számolok be azonnal, de csak mert elfelejtem, aztán valahogy eszembe jut, és simán elmesélem, mondjuk a ruhákra költött pénz kérdésében néha ferdítek:D
2013. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nincs, nem is volt még ilyen!
2013. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Én pénz kérdésben mindig ferdítek, még az őrá költött pénzben is, mert neki lelki fájdalmat jelent ha költenie kell :(

Kímélem, bár nem kellene.

2013. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Nincs ilyen. Azért én sem számolok be hogy kivel mikor beszéltem, de soha nem tennék olyat ami fordított esetben nekem is rosszul esne. Néha beszélek fiú barátokkal, ha ott van akkor megkérdezi ki az, én meg elmondom. Ahogy ő is szokott beszélni a lány barátaival... De exekkel nem beszélgetek!
2013. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Jelenleg nincs barátom, de ha lesz, úgy érzem titkolni fogom azt, hogy hány fiúval feküdtem le. Szerintem 9 soknak számít és szégyellem. Félek emiatt nem tisztelne, esetleg megvetne. Bár az sem tisztességes, hogy hazudok :/
2013. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Fő az őszinteség, de nem mondok el neki olyan dolgokat, amivel csak fájdalmat okoznék.

Pl. kérdezte a szokásos fiús dolgokat, volt-e olyan barátom, akinek nagyobb volt, volt-e olyan akivel jobb volt a szex, szerencsére ezekre őszintén válaszolhattam, tényleg vele a legjobb és neki a legnagyobb (bár ez utóbbi nekem nem fontos, de ezt úgysem értené meg).

Ahogyan egy férfi sem értené meg, ha kifejtenéd, hogy bár az exeddel jobb volt a szex, mégis a mostani párodat szereted mert az előző egy *öcs...

Ilyen kérdésekben jobb szépíteni, ha muszáj és a szex javítását más oldalról megközelíteni.

Pl. Csodálatos veled, imádom amikor úgy csinálod... tádám...

2013. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha valamit titkolnék azt jelentené, hogy nagyon is fontos a kapcsolatunk jövőjét illetően és nem mondom el(én ezt már hazugságnak értelmezem mert nagyon is lenne mit mondanom, de ehelyett azt mondom, nincs). A hazugságot pedig semmilyen formában nem tolerálom. Sem magamtól, sem mástól.
2013. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!