Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a legelső kapcsolatod több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legelső kapcsolatod több évig tartott, mit éreztél utána? Te is csak kavartál volna inkább valakivel, de nem kellett volna megint kapcsolat? Ez normális igaz?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek abszolút más. Én például egy darabig senkit se akartam....
2014. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kissé megtörtem utána, mivel borzalmas volt maga a kapcsolat meg az is, ahogy vége lett. terrorizálva voltam lelkileg komoly szinten.

egy ideig nem akartam semmit, majd megint lett kapcsolatom, kavarni nem akartam egyáltalán, sosem volt igazán az én világom.


20/f

2014. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én egy új srác miatt szakítottam vele majdnem 2 év után

1 hónapig voltam szomorú miatta

az új sráccal való szakítás után jobban magam alatt voltam

kavartam és kavarok is, de már jöhetne új kapcsolat :) de kb 4-5 hónapig nem akartam senkit komolyra

2014. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!