Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért csinálja?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, de még itt vagyok nála, mert macerás a cuccokat hazaküldözgetni vidékre.

Megnéztem a fb üzeneteit (tudom, nem illik és már én is bánom, mert legalább boldog tudatlanságban éltem volna...), és azt írta egy haverjának, hogy valami tizedrangú fesztiválon meg akar majd dugni valami nőt. Erre kérdezte a haverja, hogy: a csajod?

Ő: Hétvégén megy haza.

Haver: Végleg?

Ő: Remélem, igen.

Haverja: Akkor erre is iszunk.

Ő Oké. :D :D


Nekem meg itt előadja, hogy sajnálja, hogy vége, és engem is, hogy nekem is nehéz, és neki is az meg vigasztal.


Tudom, jobb lett volna nem megnézni, de nem szoktunk kilépni sehonnan, mert eddig nem volt ok a bizalmatlanságra, hisz nem is volt rejtegetnivalónk, ő is nézett már be az én dolgaimba, de nem haragudtam meg. Ő se szokott... Mondjuk eddig nem is volt, miért..


Ez most mi? Azt hittem, már könnyebb lesz, erre látok egy ilyet... :"(


2014. júl. 25. 16:35
 1/7 KnightBalazs ***** válasza:
Ne vedd sértésnek. Mi férfiak mindenre iszunk. Ha szomorú ha boldog eseményről van szó...
2014. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát.. próbáld meg túltenni magad rajta. Most már szakítottatok, úgyhogy úgyis mindegy, kit hol akar megd*gni. Ez az ivás dolog pedig tényleg így megy, mint ahogy az első mondta.
2014. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne nyafogj menj haza! Ne kérdezz ha nem akarod hallani a választ! Tartja egy bölcs mondás !! Szakítottatok, fogadd el szard le miket írogat már nincs közöd hozzá !
2014. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a haverjának nem meri bevallani, hogy fáj neki és így akarja elfeledni ezt, hogy elmegy inni.
2014. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. A pasi tovább akar lépni. Ezért is "vetné ki a hálót" másra.

2. Ahogy előbb írták, a pasik nem vallják be egymásnak, milyen szomorúak a szakítás miatt, nem beszélnek nyíltan azérzéseikről (persze típus kérdése ez is... biztos van, aki nem ilyen :) )

3. Már szakítottatok. Így ez nem megcsalás.

Legalább tudod, hogy TÉNYLEG vége.

2014. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem úgy jött le, hogy örül neki vagy nem is tudom...

Tegnap meg még elvitt enni, meg édességet vett nekem (ezt csinálta mindig, ha szomorú voltam), meg ilyenek, most meg előadná a macsót?


Meg miért írja, hogy "reméli, hogy igen, végleg"?


Nem tudom, megkérdezzem-e, ha hazaér, már úgyis mindegy alapon.

Bárhogyis, de nagyon rosszul érzem magam miatta, és nagyon rosszul esik, nem bírom abbahagyni a sírást sem... Tegnap levágattatta velem a haját is (mindig én nyírtam neki), még mielőtt elmegyek... Gondolom, hogy jól nézzen ki majd a csajoknak... :S

2014. júl. 25. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:

undorító féreg...

később hálás leszel hogy megszabadultál tőle mégha most nagyon fáj és szíved szerint visszafogadnád.. légy erős kitartás!

2014. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!