Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kezd kikészíteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kezd kikészíteni az apróbb hülyeségeivel, hogyan tudnék ezen változtatni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, fiú-fiú kapcsolatról van szó.

1. Állandó féltékenykedés.

Bárhová bárkivel megyek folyton azt hallgatom, hogy "De azért ne csalj meg"; "úgy is találsz valakit aki tetszik, és megcsalsz" stb. Már nagyon idegesít, és a közelebbi ismerőseimre is állandóan féltékenykedik.Én eddig nem adtam okot arra, hogy ilyen legyen. Nagyon rosszul esik a bizalmatlansága...próbáltam már erről beszélni vele de semmi eredménye nincs.

2.

Szeretek utazni így sok helyre megyek,mindig hívom őt is, (a munkája miatt mondjuk nem mindig ér rá)de ő mindig nemet mond, viszont utána azt hallgatom, hogy vele mi lesz őt miért nem hívom soha sehova stb... (Erről mondjuk annyit, hogy szerintem nem kell mindig együtt menni mindenhová..) Most arra sértődött meg, hogy egyik barátnőm engem hívott Zalaegerszegbe viszont őt nem és emiatt engem okol.

Hát ennyi.Tudom ezeket nekem kéne megoldanom mert nem nagy dolgok, de egyszerűen nem tudok már mit csinálni, hátha itt van valaki aki tudna valami tanácsot adni. Előre is köszönöm.:)

18/F



2014. júl. 25. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj privátot, ha gondolod. És de, ezek elég aggasztó jelek, amik azt mutatják, hogy a barátod eléggé gyerekesen áll hozzá a kapcsolatotokhoz. Ha szeretitek egymást, akkor viszont még bőven lehet segíteni, ha mindkettőtökben megvan az akarat. De ehhez el kell érni, hogy megszűnjenek köztetek a játszmázások (vagy legalábbis megritkuljanak).
2014. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben írok.

Igen, ahogy említetted elég gyerekes ilyen szempontból, pedig jóval idősebb, mint én..még ha fiatalabb lenne azt mondanám oké, de így.

2014. júl. 25. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele, és mondd meg neki, hogy vagy változtat ezen, vagy nincs értelme ennek a kapcsolatnak. Neked egyáltalán nem kell ezt eltűrnöd.

Mondd meg neki, hogy szereted, és szeretnéd, ha ezen változtatna. És mondjon egy időpontot, amikor kettesben el tudtok menni valahová. Mert szeretnél utazni, és szeretnél kettesben lenni vele.

Szeretnéd, hogy bízzon benned, egyáltalán nem is értem, hogyha okot nem adtál akkor miért ennyire féltékeny.

24 F meleg

2014. júl. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem ez nagyon idegesítene már rég ott hagytam volna a helyedben. Sértőnek találnám hogy ennyire nem bízik. Mit hisz , hogy össze fekszel minden szembe jövő sráccal??? Az meg csak a pláne hogy jóval idősebb, akkor viselkedjen is úgy mint egy férfi és ne úgy mint egy gyerek. Nem óvóbácsi vagy.
2014. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. júl. 27. 00:21
 6/7 Béla211 ***** válasza:

Az ilyen típustól menekülni kell. Nekem is volt ilyen párom, szerencsére sikerült leszerelnem. Megmondtam neki, hogy ha tovább folytatja a féltékenykedést akkora szarvakat kap mint a ház. Csak azért, hogy tényleg legyen miért rinyálnia.

Közöltem vele, ha nem bízik bennem pakoljon és húzzon el mert így nincs értelme együtt lenni.

Normalizálódott a helyzet, de végül más okokból szakítottunk 3 év után.

Egyébként minden ember más, neked kell ismerned annyira a párod, hogy tudd miképpen lehet rá hatni ilyen téren.


A Zalaegerszegi meghívásról annyit,attól függetlenül, hogy nem ismerem pontosan a részleteket:

Azt azért sugallhattad volna a csajnak, hogy a párod nélkül nem és/vagy nem szívesen mész.

A csajnak is lehetne annyi esze, hogy a pároddal együtt hív meg.

Ha megtetted akkor tárgytalan az utolsó bekezdés.

2014. júl. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rossz tapasztalatai vannak a párodnak, ha ennyire féltékeny. Elfogadni/elszenvedni attól persze még nem kell, csak megérteni őt. Nagyon alacsonyan lehet az önértékelése, ha úgy gondolja, hogy őt simán megcsalod valakivel, aki megtetszik. Ez nem egy rövid történet, és minél előbb a végére jártok, annál jobb mindkettőtöknek. (Pl. pszichológus.)
2014. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!