Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a barátnőm ne tudjon kiakasztani a hülyeségeivel és mindig mosolygós legyek akkor is ha megbánt?

Figyelt kérdés

Kapok azért rendesen ilyet is olyat is főleg ha megjön neki akkor feszültebb ... el is küldtem párszor, hogy ne nekem, hanem a főnökének pattogjon, de besértődött rá. Néha elképesztő dolgokat tud mondani, pedig már kb egy éve vagyunk együtt. Sok csalódás érte és leléptek tőle már páran, nem csodálom, hogy nincs önbizalma és magabiztossága. Mindig biztosítottam a szeretetemről, odafigyeléssel, pozitívan álltam hozzá, de ezeket mind kétségbe vonta elég sokszor. Aztán nálam is elfogyott a cérna, olyan képesztő dolgokat tudott mondani és kiakasztott, amire ingerült lettem kb. fél év után. Addig tűrtem. Amúgy fülig szerelmes vagyok belé ...


Hány évet várjak még rá míg lazít kicsit és nem fog ellenségeskedni? :D


2011. júl. 4. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha rossz a helyzet ez nem fog elmúllni,talán ilyen a természete,ezen meg csak Ő tudna válltoztatni,hogy visszafogja magát.

Ha nem mutatod,hogy rosszul érint amiket mond,akkor biztosan nem fog válltozni,hisz úgy kényelmes,van kin kitölteni az idegességet és még nem is haragszik meg.

Beszéld meg vele.

2011. júl. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utána azért kötözködik, hogy mért van rossz kedvem, ha valami hülyesége miatt lehangolódom. Volt már pár nagy veszekedés is meg szakítás is részemről meg részéről is de most lenyugodtak a dolgok, úgy érzem ... nagyon bizalmatlan a természete
2011. júl. 4. 07:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Megbeszélni meg nem lehet, mert sérti az igazságérzetét és a büszkeségét ... úgyhogy marad más megoldás, hogy levezessem az általa generált feszültséget ...
2011. júl. 4. 07:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Nehéz helyzeteimben meg magával volt elfoglalva és nem állt mellém, pedig szükségem lett volna a törődésére, a lágyságára, erre osztotta a hülye tanácsait, amiket én is tudok.
2011. júl. 4. 07:27
 5/8 anonim ***** válasza:

:S Hát bizony rossz dolog ha alaki önző.

Nekem is nagyon sok szar dolgon kellett keresztülmennem mire a páromra találtam.Erőszakoskodás pl egy fiú részéről,rossz családi háttér,stb.

Mégis próbálok tekintettel lenni rá.Néha én is érzékenyebb vagyok a kelleténél,de utólag mindíg bocsánatot kérek tőle.

Hát akkor nem marad más megoldás,Te is látod.Megszoksz vagy megszöksz.

Talán valaki tud hasznosabb tanácsot is adni.

Mindenesetre kitartás!

2011. júl. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok a türelmedhez, hogy eddig kibírtad. Ha normális voltál vele, akkor miért rajtad vezeti le a korábbi sérelmeit? Ennek a csajnak nem barát kell, hanem egy pszichológus. Én már az első hülye húzásánál ott hagytam volna. Azért a szerelem és a kapcsolat sem azt jelenti, hogy elnézünk a másiknak minden szart.
2011. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudsz mit tenni. Ez az Ő feladata (lenne), hogy élhető párkapcsolatot biztosítson a saját részéről.

Én is jártam így és továbbléptem. Áldom a napot. N

em minden nő ilyen hülye és az sem biztos hogy a legközelebbi pasijával ilyen lesz, egyszerűen azért, mert mást vált ki majd belőle az az ember.

2011. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ameddig nem leszel teljesen érzéketlen a külvilágra, addig ezt nem tudod sajnos elérni.

Ami ehhez az állapothoz talán a legközelebb visz, az a teljes belső harmóniád megteremtése egy stabil önképpel.

Ha ez meg van, nehezebben lendülsz el a stabil pontodból és könnyebben visszaállsz.

Ezt van aki meditálással, van aki jógával, van aki sok sporttal és tanulással éri el. A legszerencsésebbekbe belenevelték még kiskorukba!


Kitartást és szeretet! :)

2012. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!