Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem lenne szex, akkor hány %-kal lenne kevesebb a párkapcsolatban élők aránya?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm szerint a férfiak jelentős része csak azért tart párkapcsolatot,mert így van egy olyan személy,akivel ingyen lehet szexelni.

Mert kevés nő akar csak szexkapcsolatot.

Így akinek fontos a szex,muszáj beadnia a derekát.


2014. júl. 25. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez de fasság, főleg ilyenen gondolkodni :D

Ki se fejtem, mert életidőpazarlás, már ez is sok volt, amit írtam.

2014. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miazhogy nem lenne szex? Akkor nem is lenne emberiség... Tehát valószínűleg 100%-al... Ilyen hülye kérdést istenem
2014. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Talán ha már káromkodsz,helyesen tennéd:)


De minél alacsonyabb valakinek az IQ-ja,annál jobban vágyik a párkapcsolatra.

2014. júl. 25. 19:51
 4/10 A kérdező kommentje:

Úgy értem,ha a szex nem lenne élvezetes.

Vagy nem szexuális úton szaporodna az ember.

De itt nem a szaporodáson van a lényeg.

Mert azt párkapcsolat nélkül is lehet.

2014. júl. 25. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:

1. szándékosan írtam úgy, hogy ne cenzúrázzon.

2. nagyon okos lehetsz, biztos meg tudod különböztetni a káromkodást, és a trágár, obszcén beszédet :)


Ha már ilyeneken filozofálgatsz, tedd úgy, hogy közben nézed a festéket száradni a falon, már is tartalmasabb lesz az időtöltés.

2014. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Pedig szerintem ez az ősi titok.

Miért akarnának az emberek párkaocsolatban élni,ha nincs benne szex.

Akkor csak egy kényszeres egymás mellett élés.


De miért tennék,ha nincs benne semmi élvezet.

Sok nő ezt arra használja,hogy magához láncoljon egy férfit.

A férfiaknak meg kell a szex és ezért cserébe képesek élni az örök alkalmazkodásban.


Jó,tudom az ember társas lény.De a párkapcsolat már több a társas létnél,egyfajta élősködés a másikon,mindenki akar valamit,és mindenki lemond valamiről.


Szerintem ha nem lenne szex,tuti nem sokan élnének együtt párkapcsolatban,csak nyűg lenne egy idő után elviselni egy másik ember szokásait.

2014. júl. 25. 20:01
 7/10 A kérdező kommentje:

Arra meg gondolom nem kell kitérni,hogy a legtöbb ember a párkapcsolatban korlátozni akarja a másikat.Meg megmondani neki mit tehet.

Nem bírják elfogadni,hogy 2 emberből soha nem lesz 1.


Biztos vannak olyan emberek,akiknek ez nem vágya.

De ilyen nagyon kevés van.

Én a környezetemben a legtöbb embernél ezt látom,hogy totál kikészítik egymást.De még mindig jobb nekik ez,mintha nem lenne.

2014. júl. 25. 20:03
 8/10 anonim válasza:
A 12 évesek nyilván nem akarnának járni senkivel, ha nem lenne szex. De felnőttek körében a párkapcsolatnak nem csak a Qúrásról kellene szólnia. Na meg a nők nem tartanának attól, hogy a férfiak csak meg akarják dugni őket... fene tudja, hogy mi lenne...
2014. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jó,hát sok ember él,ilyen megszokásos párkapcsolatban.

De az már nem az a klasszikus értelemben vett dolog.

Csak vannak egymás mellett.Megszokták.

2014. júl. 25. 20:05
 10/10 A kérdező kommentje:

Az meg egy másik kérdés,hogy az ember nem alkalmas a monogámiára.

Gyakorlatilag egy önmegtartóztatás az egész,ami nem feltétlen egészséges.Ezért bolondulnak meg sokan X év felett,mert belefáradnak,aztán már hiába akarnának változtatni már nem lennének kelendőek.Így marad a megszokás.Az is jobb nekik.

2014. júl. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!