Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Amikor valakitől nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Amikor valakitől nem akartok semmi komolyat csak . Azt. Az miért van?

Figyelt kérdés
Nem tetszik a másik?Vagy belsőre tartjátok 0-nak? Úgy értem már ismeritek valamennyire nem ilyen bulis kavarás.
2014. júl. 25. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kell egyből okot keresni?Egyébként egyénfüggő.
2014. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert szeretem azt csinálni,sokszor!
2014. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért mert bomba teste van de ennek ellenére nem érzek iránta semmit..
2014. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül tartjuk nullának, csak érezzük, hogy nem tudnánk vele együtt élni, viszont csinos és szép.

Nekem is van olyan nőismerősöm akivel egy szexet szívesen bevállalnék, de sok olyan idegesítő szokása van, ami miatt tudom, hogy őrületbe kergetne, ha együtt kellene élnünk.

2014. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na én pont így vagyok most :(. Régóta ismertem a srácot, "összejöttünk", de neki csak a szex kell, ő is azt mondja nem érez irántam semmit... :(
2014. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, pl az hogy r1banc és nem bíznék benne hosszabb távon, vagy hogy buta mint egy porcelántyúk vagy csak egyszerűen nem passzolnánk valamiképp össze, ilyenek.
2014. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vérkeringés.
2014. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké.értem köszi mindenkinek
2014. júl. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!