Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska044 kérdése:

Volt már veletek olyan, hogy egyszerüen nem tudtok elválni valakitől akármit tesz, mindent megbocsátotok neki, mert valami hozzáköt! Szerelem, vagy megszokás vagy valami erős kötelék amit nem lehet elvágni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:

El lehet, csak akarni kéne, meg belátni hogy ha valami nem működik, és rossz az egész, és már nem jó senkinek, akkor véget kell neki vetni.


De ha minden jó, és meg tud egymásnak bocsátani a két fél, és tudják és akarják is egymást boldoggá tenni, akkor áldásom rájuk és nincs is több kérdés.

2014. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
volt...engem is megcsalt ki is hasznàlt stb...még se tudok nélküle élni!ahogy vége volt...telt az idõ,és egyre jobban bàntam,hogy nincs melettem,pedig àtvert!
2014. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez nem normális....a családon belüli erőszak miatt hablatyol mindenki de sajnos az ilyen pipogya emberek lesznek az áldozatok méltó utánpótlásai


lehet erős amit írtam de egy tőről fakad a kettő:nem tud váltani az ember mert nincs annyi esze hogy belássa mi a teendő

2014. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pontosan. Mert azzal van elfoglalva, hogy mi lesz ha egyedül lesz/marad és rossz lesz, de igazából ez a helyzet magában nem rosszabb, mint benne lenni egy hamis kapcsolatban.
2014. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek. Lehet azért ragaszkodom hozzá, mert a kapcsolat elején megbeszéltük hogy tüzön- vizen át de akkor is együtt leszünk, de sajnos már a szüleim is eltiltottak tőle, még is beszélek vele. Olyan tanácstalan vagyok :( Egyszerüen nem tudom elképzelni nélküle az életem.
2014. jún. 30. 18:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Voltam így,azaz ember olyan volt nekem mint valami drog.:D Tudtam,hogy nem jó vele,de kellett. Nagyon nehéz volt kimászni ebből. Sosem ment el ennyire az eszem egy ember miatt sem. Aztán mostmár nincs hozzá közöm,sikerült megszakítani vele minden kapcsolatot. Napról napra jobb.

Viszont sikerült nagyon sokat tanulnom a dologból,tudom,hogy milyen esetekben kell azonnal kiszállni,illetve,hogy mire van nekem szükségem.

Ha más nem,ennyi haszna volt.

2014. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom miről beszélsz. Ugyanigy vagyok vele. Szó szerint, mintha drog lenne és egyszerüen nem tudok kimászni belőle :/
2014. jún. 30. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Nehéz. Ez csak úgy megy,hogy folyton emlékezteted magad arra,hogy miért nem jó vele,meg kell,hogy optimistán tekints a jövőre,de abban ő már ne szerepeljen. Legyen benne egy olyan amilyen emberre/kapcsolatra igazából vágysz. Na meg lehetőleg meg kell szakítani vele a kapcsolatot.

Én több mint egy évig voltam abban a függőségben. Szörnyű.

Csak aztán végre elkezdtem hallgatni az eszemre.

2014. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én beláttam hogy mi a teendő és tovább is léptem, és tudom hogy ez jobb nekem, és mégis szenvedek minden egyes reggel, minden egyes este és minden áldott nap, óránként eszembe jut és hiányzok attól függetlenül, hogy mennyi fájdalmat, csalódást, veszekedést szült nekem.
2014. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ez így. De nálam ez még viszonylag friss. Mármint,hogy teljesen vége. Csak mikor azt érzem,h hiányzik gyorsan átváltok azokra a dolgokra amiket megtett. Én hülye meg hagytam. Így elmúlik a hiány. Na meg nálam az optimizmus sokat segít. Megnehogy már egy olyan ember hiányozzon,meg olyant sirassak,aki két alázás közt benyögte,h szeretlek.:D pff nem:D
2014. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!