Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljek túl 26 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljek túl 26 évesen egy válást? Ezután is lehetek majd még boldog?

Figyelt kérdés

Már régóta téma a válás közöttünk,mert állandóan csak veszekedünk,nem vagyunk boldogok.Én nem vagyok biztos a válásban,szeretnék még tenni érte,hogy jobb legyen minden,de a férjem szerint nincs mit tenni,minden apróságon össze veszünk,ezt nem bírja tovább.

Én se vagyok boldog,de ha a válásra gondolok és arra, hogy már nem lesz velem,úgy érzem bele halok.Nem tudom mi lesz ezután.Nagyon el vagyok keseredve.


2014. júl. 25. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
26 éves vagy.
2014. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezdetben így megy,aztán az idő meggyógyítja.
2014. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
legközelebb ne menj hozzá valakihez csak úgy ha nem ismered mert ezekszerint nagyon nem vagytok egy hullámhosszon
2014. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez is csak egy szakítás, csak papírod is lesz róla.

Még rengeteg lehetőséged van, hogy olyan dolgokba kezdj, ami eddig is érdekel, vagy újrakezdj olyanokat, amikkel régen foglalkoztál.

2014. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18 éves korunk óta vagyunk együtt.Nem vagyunk egy hullám hosszon,ez igaz,de ez csak idővel derült ki.Házasság és össze költözés után.
2014. júl. 25. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolódjatok ki. Ha nagyon válni akar akkor nem benned van a hiba. Legyél vele kedves, megértő és ne a hibáit keresni.
2014. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szinte minden hétvégére szerveztem programot az utóbbi időben,próbáltam jobbá tenni a dolgokat,de ő nem erőltette meg magát.Elmentünk vacsorázni és rá kellett szólnom,hogy beszélgessen már velem,foglalkozzon velem,dicsérjen meg vagy hasonlók,csak ne várja el, hogy mindent én csináljak.Bocsánatot kért,elmondta, hogy igazam van,erre következő alkalommal ugyanez.Én komolyan nem értek semmit.Ja és állítólag ő a szerelmes kettőnk közül.
2014. júl. 25. 22:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj. Szép dolog, hogy szerveztél programot, de lefogadom szemrehánytad amiért nem lelkesedet. Lehet, hogy lehetett volna ő is romantikusabb meg szervezhetett volna valami programot, de ne vitával beszéljétek meg. Neked el kell fogadnod, hogy ilyen és neki is, hogy te ilyen. Higgadt fejjel kellene megbeszélni ezeket és kedvesen. Ha minden lehetetlen akkor nincs összetartás.
2014. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2014. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyik ismerosom 47évesen vált el, mégis boldog. még elotted az élet. ha szabad egy tanácsot, elosszoris válás után adj magadnak idot regenerálodni, 8év után szerintem fél-1 év minimum kell ehhez hogy eljuss egy bizonyos érzelmi szintre. utána megprobállhatsz ujra kapcsolatot keresni amihez nagyonsok sikert és mégtobb kitartást kívánok. de ne add a válás miatt egy bizonyos szint alá, és ha találsz valakit akimellett oszintén boldog vagy, elobb koltozzetek ossze éljetek kicsit egyutt pár évig hogy megtapasztaljátok milyen egyutt egymással élni, és ha ugy dontotok jo, és leélnétek így egy életet, csak akkor házasodj ujra. sok sikert és boldogságot kívánok :)
2014. júl. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!