Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Miután a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Miután a barátom elment letörölte a cuccot a kezéről, magam láttam. Ezután megujjazott. Igazából utána megkérdeztem hogy volt-e valami a kezén és azt mondta hogy nem.

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehetsz terhes SZTEM de 100% hogy más szerint is szal nyugodj meg :)
2009. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, nagyon valószínű, hogy nem leszel terhes! az esély rá kb. 0.1%! szóval,igen kevés!
2009. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
nem kizart, de nem is valoszinu. legkozelebb iktassatok be 1 gyors kezmosast a biztonsag kedveert vagy elobb elegitsen ki o teged.
2009. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

a spermiumok mikroszkópikusak és egy hétig is elélnek! Tuti terhes vagy vagy leszel drágám! Remélem fiúgyermekkel örvendezteted meg a barátodat. Majd legközelebb biosz órára fogsz járni kufirc helyett. Legyen a neve Kázmér. Egyébként tényleg lehetsz ettől terhes.....csak kicsi a valószínüsége..igazából annak a függvénye mennyire alaposan tisztította meg a kezét az embered....

Lehet lepontozni...:):) Akkoris jó vicc volt.

2009. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
istenem könyörgöm naponta 20 ilyen kérdés van bazz... hogy a lóf@szba maradna olyan sokáig élve a spermium??? ész hol van?? inkább tanulni kéne nem b@szni üres fejjel
2009. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
utolsónak: bocsi hogy feltettem egy kérdést! am úgy tudtam bárki bármit feltehet itt... ha nem tetszik, akk sajnálom.
2009. aug. 11. 17:24
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

nem tom miért kell leb@aszni a másikat mert feltett egy kérdést biztos vok benne h te is feltettél már olyan kérdést ami nem 1x volt már....



a kérdezőnek pedig üzenem h nyugodjon meg nem valószinű h terhes

2009. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

nem vagy terhes.


OFF: Nem ide kéne ezt írni de mindegy. Nemigaz ,hogy olvasni se tud a sok kis csitri... ki van írva, hogy ha a kérdésed "terhes vagyok-e?" jellegű akkor a terhességhez írd... erre ideírod, ennek semmi köze a fogamzásgátláshoz se a sex-szerelem témakörhöz!

2009. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszokat! :)
2009. aug. 11. 18:04
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó, bocsi, hogy ide írtam, utólag eszembe jutott. Máskor figyelek!
2009. aug. 11. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!