Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok többségének miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok többségének miért élete nagy álma a szép esküvő?

Figyelt kérdés
Templom, fehér ruha, koszorúk meg minden ilyen közhelyes giccses elem?

2014. júl. 26. 23:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szóval hogy sok lány csak esküvőt akar, férjhez menni valakihez, míg nem együttélni valakivel. Így a cél teljesülése után.. nos okoz némi bonyodalmat. Inkább egy tíz éves sikeres házasságot kéne ünnepelni, mint az egybekelést.
2014. júl. 27. 17:45
 12/14 anonim ***** válasza:

Ebben a kultúrkörben nincs 16. oltári szülinap és a romákon kívül a ballagás/elsőáldozás sem egeket rengető buli, így ez lesz életük legnagyobb partija, amire olyan csilli-villi ruhát vehetnek fel, amilyet gyerekkoruk Barbie babái és hercegnői hordhattak csak. Nem az az érdekes, hogy a lányok miért vannak ettől annyira oda, hanem, hogy a férfiak miért nem? Ez lesz élete legdrágább bulija, amire kb. semmi sem lenne túlzás: bérelhetnek egy akármilyen autót, a menyasszonyi ruháéval azonos áron vehetnek karórát, ..., ...

Az esküvőmre készülök éppen, én mindig kicsit fiúsabb csaj voltam, sosem képzeltem el az esküvőm, most gondolkodok sok dolgon, próbálok ésszerű keretek között maradni, de tény, hogy az esküvőkön sokan elengedik a giccstengert. Olyan dolgokra van piac, hogy hihetetlen... :D

A ruhám nem fehér lesz, a templomi nekem fontos, egyébként is minden vasárnap misén vagyok.

A nők esküvői nagy álma sajnos egy fiatalon/gyerekként beléjük sulykolt dolog ("majd az esküvődön Te is lehetsz hercegnő", ..., ...) ami később egy párkapcsolat komolyabbá válásával problémákat tud okozni (kierőszakolt eljegyzések, esküvői túlköltekezés, egyes nők azt gondolják, akkor "érnek valamit", ha elvették őket ...)

Majd a következő generáció gyerekei úgy nőnek fel, hogy a mai emancipált nők egy része az önállóságot sulykolja ezerrel és akkor adódnak majd problémák, ha a srác lesz romantikusabb alkat.

25/L

2014. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én szeretnék férjhez menni, de hogy ez lenne életem nagy álma, az erős túlzás :) Bár lehet én különcnek számítok, vagy már elég "öregnek" (29), hogy ne akarjak habos királylányos esküvőt, se templom, se hintó, se flanc. Leginkább afelé hajlunk, hogy két tanús esküvőnk lesz és ha össze tudjuk hozni, akkor tengerparton, mondhatni a nászúttal egybekötve :)

Én nem értek egyet azzal, hogy az esküvő a nő/menyasszony nagy napja, sőt, a hideg kiráz ettől a hozzáállástól. Ez a kettejük (nagy) napjának kellene lenni. Persze tudom, illik ilyenkor a menyasszonyt körberajongani, a vőlegény pedig lehetőleg nézzen ki úgy, ahogy a menyasszony megálmodta és a megfelelő résznél mondjon egy igent, na meg persze ne vágjon bárgyú képeket az esküvői fotókon...

Na de persze aki erre vágyik, az nyugodtan tegye meg :)

2014. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

en egy egyszeru hagyomanyos lagzit szeretnek egy szokasos polgari eskuvovel elotte, en imadom az ilyen lagzikat ezert en is ilyet szeretnek, egy szep egyszeru ruhaban :) ennyi

ha millioos lennek sem gondolnam maskepp

18/L

2014. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!