Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb bosszu az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb bosszu az exemnek?

Figyelt kérdés

nos nem akarom nyilvvánosan mrgalázni,csupan 1 kis fájdalmat okozni neki csunyan elbánt velem

légyszi olyanokat ne irjatok hogy a bosszu hulye gyerekes dolog stb .aki ötletet ad megy a plusz pont



2014. júl. 27. 02:34
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
ha felkötnéd magad, az biztosan fájna neki, próbáld ki
2014. júl. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem értem mért kell gunyt üzni a dologból
2014. júl. 27. 02:38
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
nem értem miért kell gyökérnek lenni
2014. júl. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Mennyire legyen durva a bosszú, és milyen messzire lennél képes elmenni? Amúgy ha gondolod írd le mi történt, aztán összedobhatunk valamit.
2014. júl. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha tudomást sem veszel róla, levegőnek nézed. Ez neked is segít túl lenni rajta.
2014. júl. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mutasd ki hogy boldog vagy. tegyél fel egy képet facera ha még ismid ott ahol más lánnyal csokolozol, vagy az orra elott olelgess csokolj más lányt. hátha féltékenységi rohamot kap
2014. júl. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az, ha visszamész hozzá. El nem tudok képzelni nagyobb szenvedést, mint egy ilyen alacsony értelmi színvonalú lénnyel együtt élni -_-
2014. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolso elötti én vagyok a lány xd am köszi mindenkinek
2014. júl. 27. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

a, ha leszarod

b, ha nála jobb pasival mutatkozol

2014. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!