Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válaszoljak a "barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak a "barátnőmnek", miután állandóan lemondja a randikat és már hülyén érzem magam? 14/F

Figyelt kérdés

Július 1.jén jöttünk össze egy táborban azóta nem láttam mert nyaralt.. és most próbálom ezt összehozni de nem akar sikerülni.

Alapjáraton Pénteken lett volna a randi, de aztán azt modta hogy megharagudott rá az anyja (WTF?) Ezért nem jöhet, tegyük át másnapra. Aztán kapon az üzenetet ma éjfélkor hogy most derült ki h vendégek jönnek , nem találkozhatunk-e vasárnap.. És azt mondtam nem, nincs programom..de ne játszon már itt velem.. meg ha fontos vagyok neki akkor szerintem kérdezgetni fogja hogy mikor láthat ha nem akkor nem tudom mi lesz. Na szóval ezt írta:


"ajjj mért nem jó? akkor máskor találkozunk de tényleg bocsi h mindig lemondom már én is utálom magam emiatt!!!"


várom az ötleteket :)!



2014. júl. 27. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak átver,és nem is akar veled találkozni,csak fél elmondani.

Vagy tényleg mindig közbe jön neki valami.Bár ha igazán megakarna ismerni,az ''anya'' dolog nem lett volna kifogás..na meg a ''vendégek jönnek'' dolog se.Összegezve szerintem hagyd őt.Mert csak hülyére vesz

2014. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jól tetted,hogy bekeményítettél,szép volt.

ne írj neki,ha rád ír,beszélgess vele,de röviden mert,hogy dolgod van,szabj időkorlátot neki.

aztán úgyis látni fogja,hogy visszavetted az irányítást,nem tud téged rángatni és ő fogja felhozni a találkozást,amibe nagy duzzogva belemész.

sajnos ezzel a játszmázó típussal játszani kell ilyen módon.

a csajok fele ilyen.

2014. júl. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérj tőle TE időpontot, hogy mikor ér rá! Ha az se jön össze, akkor nagy eséllyel csak szórakozik veled.
2014. júl. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!