Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudom. Hosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom. Hosszabban lent. Jó hosszan.

Figyelt kérdés

Na szóval az történt hogy osztálytársammal voltam egy táncház szerű táborban és a tánccsoportjában van egy lány aki tetszik és mint kiderült neki bejött osztálytársam de fordítva nem volt így bár bírta a lányt de csak mint lány barátot.szóval végül összejöttek de csak kb 2 napra.és itt volt az, hogy én is felmentem a táborba és megtetszett a lány bár nem tudtam róluk.és amennyire észrevettem a lánynak tetszek.nem akartam elsietni, elősször az egész néptánccsoportal összehaverkodtam.itt jött a bonyodalom. koderült hogy osztálytársam és a lány együtt vannak szóval szolidalitásból nem mozdulhattam a lányra.ezért egy másik lánynál próbálkoztam csókig el is jutottunk ám másnap beszélgettünk és azt mondta hogy ő most semilyen komolyabb kapcsolatot nem szeretne.így annyiban maradtunk mivel gyorsan történt az egész hogy maradunk barátok. másnap este ismét felmentem a táborba és itt már jóban voltam a néptáncosokkal meg mindenkivel viszont eddigre gondolom jól kibeszéltek. amit a lány is megtudott ugye.így kicsit kellemetlenül de nekiindult az este. dumáltunk osztálytársammal és szóba jött a lány is,és mondta hogy tetszik a lánynak de nem kölcsönös de azért megpróbálták(a lánynak kb másfél éve tetszik).szóval beszéltünk erről és ott kyujadtunk ki hogy ez sehogy se jó köztük,emellett osztálytársam nem tudott arról hogy nekem is tetszik a lány.egy nappal később ismét találkoztunk és itt jött el az hogy megbeszélték a lánnyal hogy ez nem jó így és ők is inkább csak barátok maradnak.na és itt volt az hogy nem tudtam mit is tehetnék,az esélyim szarok az előző lány miatt, viszont egyre jobban lettem azzal aki osztálytársammal volt.és este végére már egymás mellett ültünk beszélgettünk meg minden osztálytársam meg közbe csajozott.elég kellemetlen volt hogy kettenbmaradtunk. oszttársam lerészegedett és elment dumálni a lány barátnőjével,a többiek táncoltak vagy józanodtak mi meg ketten ültünk egy padon és néztük ahogy a többiek táncoltak(én nem tudok sajna).és a legszebb hogy ez volt a táborzáró est.szóval utolsó este egész közel kerültünk.és a beszélgetésünk után nemsokkal elment másik barátnőjével beszélgetni aztán lefeküdtek,pedig úgy volt hogy mondenkivel közösen napfelkeltét nézünk.közben a többiek is szivárogtak az ágy felé így négyen maradtunk a bacsiccsentett osztálytársam a lány barátnője akivel osztálytársam lelkizett én és egy másik néptáncos srác. mivel vele láttuk hogy ők ketten elvannak,elmentünk megkeresni a többieket akik eddigre elaludtak tehát úgy kellett hazamennem hogy el se tudtunk köszönni,mivel másnap korán elutaztunk családdal.még egy nappal később beszéltem a lánnyal és kicsit átcsapott lelkizésbe és ez nemtudom hogy jó e. osztálytársammal se akarom hogy összevesszünk ugyanakkor a lánnyal is szeretnék ismerkedni,viszont nem csupán a lelkizős fiú barátja szeretnék lenni.de nem tudom hogy ő mit érez így felém.fogalmam sincs hogy mit tehetnék meg hogy hogyan találkozhatnék a lánnyal újra és hogyan kerüljem ki az előítéleteket a másik lány miatt.tegnap este óta ezen pörög a fejem és nem tudtam semmi értelmeset kitalálni.

köszi ha végigolvastad és ha bármi ötleted van légyszi írd meg kommentben vagy üzenetben.bocsi az esetleges elírásokért de nem bírtam aludni és rohadt fáradt vagyok.



2014. júl. 27. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondat elején nagybetű, és TAGOLÁS. Anélkül kicsit fáradtabb szemmel kb. lehetetlen elolvasni...
2014. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább táncolj és ne írj ilyen hosszú szöveget.
2014. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat,mondtam hogy nem birok koncentrálni kb 4 napja 3 órákat alszok.
2014. júl. 27. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor is el olvasom ha bele döglök XD
2014. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esküszöm hogy nem vagyok gyenge elme de ezt nem értem! Most akkor ki kivel a táborban? Jó lenne ha érthetőbb lenne a fogalmazásod!
2014. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!