Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha téged felkeresne az exed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha téged felkeresne az exed pár hónap után, hogy mi van veled, foglalkoznál vele?

Figyelt kérdés
Csúnyán kidobott, illetve el.. Más lányok miatt+már nem Szeretett.majdnem 5 év után. Azóta nem beszéltem vele, most a semmiből írt.én már kezdtem beletörödni az egészbe, bár rettentően fájt és fáj is, de elfogadtam.
2014. júl. 27. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Isten ments, ha valaki egyszer volt őrült annyira hogy engem kidobjon azzal nem érdemes szóba állnia soha senkinek többé ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2014. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet így akar könnyíteni a bűntudatán.
2014. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy továbbra sem foglalkozom vele, mert csak nehezebb.
2014. júl. 27. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak nagyon kanos!
2014. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor miért nekem ír? :D
2014. júl. 27. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, az lesz a legjobb, az ő baja hogy elhagyott.
2014. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát mert azt hiszi hogy akit egyszer már megdöntött az simán megdől neki megint.
2014. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem vagy túl rajta, ne reagálj, ha viszont igen, szerintem belefér, hogy beszélgess vele. nem a kettőtök dolgáról, hanem úgy általában:)
2014. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!