Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő volt a párotokkal hogy odáig eljussatok hogy otthagyjátok a párotoknál a fogkefét? (. )

Figyelt kérdés

Mennyi idő ameddig minimálisan tovább léptek a kapcsolatban akár a fogkefe, egy törölköző, tusfürdő vagy hasonló otthagyásával?

17/L



2014. júl. 25. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

15 évesen-18 ig volt kapcsolatom, sose volt a fiúnál fogkefém

18-20-ig megint volt egy kapcsolatom, igazából a fiú járt hozzám jobbára, így neki volt nálam. Az kb fél év 1 év volt..

20-évesen is lett, már ismertük egymást 3 hónapja kollégák voltunk. És a legelső randin ott aludtam s már ott is maradt a fogkefém.. :)

És a mostani barátom meg az akivel 20 évesen jártam :D És legelső alkalomtól van fogkefe.. :D :D

2014. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kb második alkalommal már otthagytam, mert 200km táv és nem volt kedvem cipelni a pipere pakkot. :D Azóta meg nonstop egymásnál felejtünk mindent, úgyhogy edényektől elkezdve már minden van mindenhol. XD

23L

2014. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Passz. Nem kellett hozzá pár hétnél több, mert nem túl kellemes arra ébredni a párodnál, hogy hoppá, otthon felejtettem a fogkefémet...Mondjuk a tusfürdő/törölköző az erős, nekünk alap volt, hogy kap a másik a sajátunkból, minek kellene azt cipelni? Mondjuk mi nem szülőkkel éltünk már akkor, az úgy nyilván más.
2014. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, az tényleg más!

Mi 7 hónapja vagyunk együtt és még semmi sehol

2014. júl. 26. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!