Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemdohányzók, ti mit csinálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzók, ti mit csinálnátok, ha a kiszemeltetek dohányozna?

Figyelt kérdés

Leszoktatnátok amig még nem is vagytok együtt, csak ismerkedtek, vagy akkor ha már együtt vagytok?

vagy nem szólnátok bele? ez mondjuk egyáltalán nem lehet esélyes egy nemdohányzótól mert büdös a cigiszag.

mit tennétek, ha igy ismeritek meg? nem taszitana?



2014. júl. 27. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy jó pont, ha már ismerkedésnél meg akarnék változtatni valakit.. nálam eléggé ront az összképen, ha dohányzik, szóval nem jönnék vele össze.
2014. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerűen kizáró ok.
2014. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Emberek ***** válasza:

Engem zavarna, de megmondanám neki, hogy amikor velem van akkor ne gyújtson rá, valamint azelőtt sem, hogy találkoznék vele.

Saját tapasztalatból mondom. Én is dohányoztam, és a saját ruhám szaga taszított már akkor

2014. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!