Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemdohányzók, volt már dohányz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzók, volt már dohányzó barátnőtök? Nem zavart titeket, hogy füstszaga van?

Figyelt kérdés
Tagnap összejöttem egy lánnyal, mondta, hogy dohányzik, igaz, amíg találkoztunk nem gyújtott rá, jó is a közelében, de érezni rajta ezt a füstszagot, a száján is érezni. Ez zavar. Ez mindig így van?

2014. márc. 28. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Így is lesz, ha csak meg nem szokod.
2014. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki masszív dohányos annál igen, egy idő után meg lehet szokni.
2014. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Uff.
2014. márc. 28. 19:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem jó. Pedig érezni rajta, hogy amúgy jó illata lenne.
2014. márc. 28. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
voltam ilyen helyzetben, én azt mondom, hogy add meg az esélyt a kapcsolatnak, de magamból és ismerősökből kiindulva nem lesz egyszerű... egy idő után nem megszoktam hanem megutáltam azt a füstös, kátrányos szagot...
2014. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én pasimnak volt egyszer egy bagós csaja, illetve csak majdnem volt, mert mikor megcsókolta, mondta neki, hogy ne haragudjon, de neki ez nem fog menni, mert nem akarja folyton kinyalni a hamutálat :)


Nekem is volt már bagós pasim, de soha többet nem kéne.

2014. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem mindig így van. Nem. Lesz ez sokkal rosszabb. Majd nem csak füst szaga lesz, hanem rohadt büdös , undoritó szaga lesz. Egyébként a nők miért dohányoznak?
2014. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Akit zavar az keressen nemdohányzót. Nekem vannak rossz szájszagú nem dohányzó ismerőseim. Nem biztos hogy csak a cigin múlik. Egy nem dohányzó csaj megcsókolt egyszer és azt mondta, azt hitte sokkal cigiszagúbb leszek. Igaz, vigyázok a higiéniára, naponta 5-6-szor is mosok fogat.
2014. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem ment. Két találkozás... Aztán eldöntöttem, hogy nem keresem többet. Hiába vonzó a nő, egyszerűen még fél nappal később is éreztem az émelyítő kesernyés ízt a számban, amit a csók adott. Most is rosszul vagyok, ha rá gondolok. El sem tudom képzelni, hogy képesek nem dohányzók járni dohányossal.
2014. ápr. 4. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!