Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem csókol meg, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem csókol meg, mert beindul tőle. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátommal hetente egyszer találkozunk csak, de soha nincs rendes csók, csak olyan puszi féleség. Azt mondja olyankor hogy nem szabad, mert beindul tőle. De még akkor is mikor pl kettesben vagyunk a szobánkban. Csak szex közben engedi, de engem eléggé bánt hogy mindig elhúzza a fejét , már azt se nagyon engedi hogy hozzábújjak filmezéskor. Mert hogy akkor kanos lesz. Úgyhogy inkább az ágy két szélén szoktunk filmet nézni is.


Normális ez? Mert ha bedurcizok, még neki áll feljebb.

17/L


2014. júl. 27. 20:01
 1/4 anonim válasza:
Ilyen hülyeséget még nem hallottam :D Szerintem nem is szeret igazán. Hány éves a srác?
2014. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ez egy gyökér, miez a vicc már, komolytalan gyerek ...ilyen kifogásokat... nevetséges
2014. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ez nagy hülyeség. Ha szeret, akkor megcsókol, még ha kanos lesz, akkor is. Az ég szerelmére, hát együtt vagytok! Teljesen normális, ha beindul egy csóktól, csak mondd meg neki, hogy vagy megteszitek és akcióztok, vagy keressetek valami kompromisszumot, mert egy lány meghülyül egy kapcsolatban, ha konkrétan nem érintheti meg a srácot. Ez legalábbis az én véleményem, rossz indulat nélkül.

16/L

2014. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még csak 14 vagyok, és fiú, ráadásul még soha nem csókolóztam, de azt tudom, hogy ez akkor a hülyeség, mint egy 6 lépcsőházas nyolcemeletes panelház!!!

Mondd meg neki, hogy neked szükséged van arra, hogy éreztesse hogy szeret. Ha ő itt arra gondol, hogy hetente vesz neked egy szál virágot, akkor azt is mondd meg neki, hogy te viszont nem arra gondoltál, és csókolózni akarsz. Ha kanos lesz, akkor hazamegy, és szépen kiveri magának. Ha nem enged, akkor nem is szeret. Ebből csak arra lehet következtetni, hogy vagy megcsal, vagy vagy nem gondolja komolyan a kapcsolatot, és csak a sex-játéka vagy. Amit szerintem nem lehet elviselni, mert nem normális dolog!

2014. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!