Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik jön be inkább a pasikna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jön be inkább a pasiknak, ha egy csaj elérhetetlen és minden nap meg kell érte küzdeni, vagy ha odaadó és figyelmes, de nem tapadós?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2.
2014. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legyél saját magad, mindenkinek más kell és mindenkinek nem lehet és nem is kell megfelelni.
2014. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Utóbbi... sőt, ha érzi, hogy odavagyok érte, picit tapadjon is.
2014. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2.


Az 1-essel csak kikergetik a pasikat a világból aminek csúnya vége lesz.

2014. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
frankón vannak olyanok akikért mindennap meg kell küzdeni? azt mi abban a jó? mármint a srácnak..
2014. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"frankón vannak olyanok akikért mindennap meg kell küzdeni? azt mi abban a jó? mármint a srácnak.."


Olyan lányt tudnék elképzelni, aki önállóbb, visszahúzódóbb típus és a figyelmét kell mindennap felkelteni valami érdekességgel.

2014. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én az utóbbi vagyok, de úgy érzem, h a pasim mindig azok után fut, akiket nem kaphat meg, és miden napja egy hajtóvadászat...


Persze elegem lett... de ha belegondolok, lehet, h elrontottam, h nem voltam elég távolságtartó... Pedig mindig hagyom a maga útját járni, és nem hívogatom, nem zaklatom...

2014. júl. 27. 21:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy idő után unalmas a küzdés. Az ember nyugalomért megy haza nem akar háborút otthon.
2014. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az elérhetettlen nőket csajokat nem szeressük igazán max ha nagyon szép megjelenünk velük de más nem

mégjogy mindennap megküzdjünk érzük persze melo után még az is na neeee :-o :-( :-P

2014. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
" úgy érzem, h a pasim mindig azok után fut, akiket nem kaphat meg, és miden napja egy hajtóvadászat... " --->> a pasid nők után hajt?? miközben ott vagy neki te??
2014. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!