Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te minden nap beszélsz a barátoddal?

Figyelt kérdés

2 hónapja járunk, telefonon sosem beszélünk (mondjuk egyikőnk se a nagy telefonálós típus, neki pénze sincs a kártyáján), FB-on szoktunk beszélgetni. Mielött összejöttünk volna, évekig barátok voltunk, szóval mikor összejöttünk olyan sok minden nem változott meg, egy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz úgy minden szenpontból. Viszont kicsit bántó, h van olyan nap mikor nemír, nem érdeklődik felőlem. Eddig ilyenkor én írtam neki, de azt látom h ilyenkor nincs kedve beszélgetni alig válasszol, viszont gépnél van, szal elvileg ráérne.

Úgy a barátimnál látom, h ők amint lehet keresik egymást, szerintem így ez lenne a normális :/


2014. júl. 27. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Telefonálni nem szoktunk, az nagyon sokban lenne. De Fb-n minden nap órákon keresztül beszélgetünk.
2014. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mivel együtt lakunk, így igen :D De előtte mindennap felhívtuk egymást, ha távol voltunk. Most is úgy van, ha valamelyikünk elutazik egyedül.
2014. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs barátom:D Szerintem amugy beszélgessetek viberen.
2014. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mi, amint van egy kis időnk, FB-on szoktunk chatelni, de telefonálni egyikőnk sem szeret.
2014. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mi is minden nap beszélünk, bár mivel egész nyáron távol van, így főleg skype-on tartjuk a kapcsolatot. :)
2014. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Örülök, h megvagytok akkor a párotokkal :)


Ha beszélünk, akkor mi is órákat szoktunk, csak azzal nem tudok mit kezdeni, mikor egyik nap beszélünk, másik nap meg semmi. Elég elején vagyunk még a kapcsolatnak, így nem is akarok én így "rámászni", h írogatok neki ha nem ér rá, csak ha most ez van, h nem is érdeklem ennyire, h megkérdezze h vagyok és hja nincs ideje akkor utána el is köszön, akkor mi lesz még később?

2014. júl. 27. 22:01
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem normális minden nap beszélgetni, ha valaki nem akarja.


Mi kb. heti 4-5-ször kommunikálunk valamilyen formában a barátommal (telefon, személyes találkozás).


Persze, hogy kellenek napok, amikor mással törődhetünk, nem egymással.


17/L

2014. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
de 1 hónapja nem is találkoztunk (bár ez is részben miatta van, mert egyébként meg lehetett volna oldani) és így azért még jobban hiányzik, amit enyhítene ha beszélnénk..
2014. júl. 27. 22:06
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez elég fura, messze laktok egymástól?:
2014. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mi is messze lakunk, és ez miatt még többször keressük egymást. És szerintem az elején ez a normális. Főleg, ha ráér, és gépnél van. Én biztos nem bírnám ki, hogy ilyenkor ne írjak rá.
2014. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!