Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek van joga a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van joga a párkapcsolatokhoz? Szerintem nem

Figyelt kérdés

kifejtve bővebben: nem is kell messzire menni, itt vagyok én példának (nehogy az előítéletesség gyanújába keveredjek): tehát én öntelt, arrogáns, hálátlan, nemtörődöm ember vagyok, viszont ezt tudom is magamról! Apám is ilyen volt, és senki sem szereti őt, sőt utálják, a gyerekeivel nem törődött, flegmáskodott stb. Az volt a hibája, hogy megnősült, ha egyedül maradt volna jobban járt volna. NOS én már ebben a tekintetben "okosabb" vagyok: én megóvom az embereket magamtól, a párkapcsolatoktól. Tehát semmilyen nővel sem fogok megismerkedni, csak társalogni, ahogy mindenki mással. Szerintem sok ilyen embertípus van mint én, csak kevesen ismerik be ezt magukról, több ilyen kéne, és akkor nem ott tartana a világ, ahol tart.

NINCS mindenkinek joga a párkapcsolatokhoz!!!



2014. júl. 28. 11:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, kérdező?

Mert nekem van egy olyan érzésem, hogy eléggé fiatal, aki most éli a szórakozós, bulizós éveit. Szerintem fogsz még változni, és el fog jönni az az idő is, amikor megállapodnál. Szóval ne határozd ezt így el magadban, hanem hagyd, hogy minden történjen a maga módján és idejében. Sőt, az is lehet, hogy egyszer találkozol egy olyan nővel, aki megdobogtatja a szíved, akkor - ha ő is akarná - ne mondj le róla csak azért, mert úgy érzed, hogy nincs jogod a párkapcsolatra. Lehet, hogy még túl fiatal vagyok és naiv, de nekem akkor is ez a véleményem. :)

2014. aug. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok már fiatal annyira - 25 vagyok. és elhatározásom nagyon kemény!
2014. aug. 2. 02:05
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát azért annyira hú de nagyon öreg sem! :D Szerintem még bőven fogsz változni....
2014. aug. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
én szeretlek!
2014. szept. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, amit mondasz, de valahogy pont azoknak lesz párkapcsolata, akik így viselkednek. A kedves, törődő embereket pedig csak kihasználják. Valahol megértem a hozzáállásodat.
2014. szept. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Sok dologban igazad van,csak kissé erős a megfogalmazás.Én úgy vélem,az ilyen embernek is éppúgy joga van párkapcsolatot kialakítani valakivel,csak pont nem alkalmas erre.Aki meg alkamatlan rá,az inkább hagyja.

Az exem éppen ilyen volt,mint te,de neki nem volt előttem komolyabb barátnője,szerintem nem is nagyon lesz,meg is mondta.Meg tudom,másoktól is,érzem is.Ő is bevallotta,hogy egy tróger,ami sajnos bebizonyosodott az évek folyamán.Így mindenki jobban jár,ha egyedül marad.Neki is jobb,nekem meg pláne.

2014. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mindenkinek joga van a párkapcsolatokhoz, és mindenki változhat! Persze erőszakkal egyik sem fog menni, csak ha az ember saját maga határozza el.

Van egy olyan érzésem, hogy te nagyon alulértékeled magad, és félsz - ezért inkább nem is változtatsz a jelenlegi életformádon és elzárkózol a párkapcsolatoktól. Így összetöröd azokat, akik esetleg szívesen lennének veled. Hibái mindenkinek vannak, miért ne élhetne olyan nő, aki a tieidet elfogadja? Nem a rendszeres lerészegedésről beszélek - az ugyanis nem egy tulajdonság, hanem egy rossz szokás, párosulva valamilyen problémával, amit az alkoholba próbálsz fojtani. Ezen lehet segíteni.

Persze ha te valóban(!) így vagy boldog, akkor így tovább, hajrá. De légy őszinte magadhoz.

2014. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem is szeretnél párkapcsolatot, vagy csak úgy gondolod, hogy ez neked "nem jár"?
2014. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre csak gondold tovább a tevékenységedet, gondold át az életed, kit érdemes utálni, összeverni, ki számára lehet hasznos a te viselkedésed, természeted.
2015. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!