Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kit csináljak?

Figyelt kérdés
szóval a lelgjobb haverommal ma lent voltam és a tesójával aki 6 éves. nah és a haverom vitt a hátán engem. ezt látta a barátom,mert lent sétált ő is a haverjaival. és most konkrétan szakítani akar velem a barátom,mert ő azt látta hogy a haverom a fenekem fogdossa,ami egyébként nem igaz. annyira gyerekes ez az egész.. nem érti meg hogy ez a fiú csak barát. és teljesen ki van akadva és most haragszik. képtelen meg érteni hogy nem fogdosott a haverom,és hogy nincs köztünk semmii.. aztán írta hogy nyilván azért látták a haverjai is hogy a fenekemet taperolja.. nyilván azt látták,mikor fel vett a hátára a haverom (elnézést a szó ismétlésért) és a fenekemnél próbált fel emelni. 16 éves a barátom. nem tudom mit csináljak mert most meg van sétődve és szakítani akar.
2014. júl. 28. 19:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem örülnék,de ha a lány a legjobb barátja,legyen, persze engem is zavarna,de leülnék és eg beszélnénk. és nem szakítanék vele egy ilyesmi miatt..
2014. júl. 28. 20:12
 12/17 A kérdező kommentje:
és nem viselkednék gyerekesen,hanem meg kérném hogy magyarázza el hogy volt..
2014. júl. 28. 20:13
 13/17 anonim ***** válasza:

Tudod milyen pipa lennél!!!

Csak látnod kéne akkor nagyon és gondold hozzá,hogy barátnőid mind mondja nahát stb.Van erre egy sztorim érdekel?

2014. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
jó figyelj. ha TÉNYLEG bízik bennem akkor el hiszi.. de ha egy kapcsolatban nincs meg a bizalom,nem kell erőltetni.. nem hiszi el hogy semmi nincs köztünk.
2014. júl. 28. 20:21
 15/17 RootedRainbow ***** válasza:
Ha nincs meg egy kapcsolatban annyi figyelmesség a másik felé, hogy nem más pasikkal csikágózunk, ugyan ez a helyzet...
2014. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de a legjobb barátom ez a fiú,és sose csaltam meg egy barátomat se és nem is fogok.. és csak viccből vitt a hátán. de tnyleg. kövezzenek meg hogy vitt a hátán a legjobb haverom mert fájt a lábam mivel fel másztam egy fára és leugrottam aztán fájt a lábam..
2014. júl. 28. 20:33
 17/17 RootedRainbow ***** válasza:
Jó, magyarázza el valaki ezt helyettem érthetően, én feladom, és vissza mék My Little Ponyt nézni...
2014. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!