Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kit csináljak?

Figyelt kérdés
szóval a lelgjobb haverommal ma lent voltam és a tesójával aki 6 éves. nah és a haverom vitt a hátán engem. ezt látta a barátom,mert lent sétált ő is a haverjaival. és most konkrétan szakítani akar velem a barátom,mert ő azt látta hogy a haverom a fenekem fogdossa,ami egyébként nem igaz. annyira gyerekes ez az egész.. nem érti meg hogy ez a fiú csak barát. és teljesen ki van akadva és most haragszik. képtelen meg érteni hogy nem fogdosott a haverom,és hogy nincs köztünk semmii.. aztán írta hogy nyilván azért látták a haverjai is hogy a fenekemet taperolja.. nyilván azt látták,mikor fel vett a hátára a haverom (elnézést a szó ismétlésért) és a fenekemnél próbált fel emelni. 16 éves a barátom. nem tudom mit csináljak mert most meg van sétődve és szakítani akar.
2014. júl. 28. 19:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
kit helyett mit*
2014. júl. 28. 19:49
 2/17 anonim ***** válasza:

Kettesben nyugodtan beszéljétek meg, biztosítsd róla, hogy őt és csak őt szereted, és ha ő is igazán szeret téged, elhiszi neked és tádá: Semmi gond nincs. Ha így sem hiszi el, akkor nem érdemel meg téged.

18F

2014. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 RootedRainbow ***** válasza:
Nem csikágózunk más pasikkal, ha nem akarunk sértődést... mert ilyenkor nagyon szép, hogy "csak barát", de általában ez párhuzamban áll azzal, hogy meneküljön a pasi ha a facebookon már csak lájkolt egy posztot is a tartalma miatt..
2014. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
a hátán vitt a haverom. és azt látta
2014. júl. 28. 19:52
 5/17 A kérdező kommentje:
én szeretem és tényleg csak barát. a fiú érez többet irántam de sose tudnék rá szerelmileg tenkiteni..
2014. júl. 28. 19:53
 6/17 A kérdező kommentje:
első válaszoló: köszönöm a segítséged!
2014. júl. 28. 19:55
 7/17 A kérdező kommentje:
azt hiszi hogy megcsalom..xd nem hisz nekem.
2014. júl. 28. 20:03
 8/17 RootedRainbow ***** válasza:
Ezért mondom, hogy akkor nem hülyéskedünk, meg más pasikkal, ha nem akarjuk, hogy balhé legyen... Te nem ugyan így reagálná, ha őt látod így egy csajjal, azt jön, hogy "csak barát"?
2014. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de ő csak barát.. és ha tényleg szeret,el hiszi hogy nincs semmi köztem és a fiú közt..
2014. júl. 28. 20:07
 10/17 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem lenne hozzád:)

Mit szólnál ahhoz ha fordítva lett volna a dolog.Ő visz egy csajt a hátán és barátnőid bizonygatják,hogy a csaj hátsóját fogta","

2014. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!