Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak!?

Figyelt kérdés
A történet röviden: Fél éve van barátnőm nagyon jól megvagyunk meg minden csak egy a bökkenő, szünetben még csak egyszer találkoztunk. Akkor is azt kamuzta neki hogy a barátnőjével lesz és úgy vitte át a szomszéd városba az apja. Igen szigorú. Nem akarja hogy a lányának legyen barátja, mert még ráér, nehogy terhes legyen meg tanulás az első neki. 17 éves a barátnőm, én pedig 19 vagyok. Mondtam neki hogy felhívom beszélek vele vagy skype-on írok neki. De nem szeretné mert akkor még nagyobb balhét csinálna. Szerintetek mit csináljak?
2014. júl. 28. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát. Nekem is volt ilyen én konkrétan telibe szartam hogy itthon nem hagytak a pasimmal talizni. Addig hisztiztem amíg meg nem engedték, és lám! 7 éve vagyunk együtt, múlthéten volt az eljegyzésünk. És a szüleim oda vannak érte! Te csak ne bosszankodj a barátnődön áll a dolog.
2014. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fényember ***** válasza:
100%
Az elsőnek lényegében igaza van. Látszik hogy te nagyon szeretnéd ezt megoldani, hisz hetente kiírod ezt a kérdést (én megértem, nem cseszegetésből írom). Esetleg még ha te mennél fel a barátnődhöz? Beszélnél az apjával? És akkor már legalább látja hogy egy rendes gyerekkel van dolga a lányának. Elbeszélgetnétek stb. Persze ehhez nagy bátorság kell tudom. De egy próbát hátha megér, hogy kicsit apuci kedvébe férkőzz. :)
2014. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de azt se szeretné hogy elmenjek mert fél hogy igen rosszul reagálna az apja.. :/
2014. júl. 28. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem itt nem csak az apucival van baj hanem a csajjal is. 17 évesen mi ez hogy az apja nem hagyja hogy barátja legyen a lányának? Már nem azért de nem az apjának kell veled lennie hanem a lánynak... Sose értem ezeket a "mindentől megóvom ha rajtam múlik apáca lesz" tipusu apákat.
2014. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mert miért lenne baj a barátnőmmel?
2014. júl. 31. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert 17 évesen ennyire bamba és nem tud kiállni azért akit szeret. 10 évesen normális ha a gyerekre ráparancsolnak és azt teszi amit mondanak. 17 évesen kéne egy kis önállóság
2014. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ő ki áll mellettem csak apja nem engedni neki hogy legyen barátja.
2014. aug. 1. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de a barátnőd sem valami talpraesett,ha hagyja ezt.Ha nagyon akarná,valamit tenne ő is,hogy megoldja a helyzetet.
2014. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!