Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén ti mit gondolnátok helyesnek a helyzetemben?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a menyasszonyommal akivel nem sokára érkezik az első közös babánk.


Sajnos mióta várja a picit eléggé elhanyagolt így máshol kerestem és találtam vigaszt.

Az egyik ilyen alkalmi kapcsolatom komolyra fordult és már csak az új csajomat akarom.


A menyasszonyom már semennyire nem érdekel, de csak a gyerekemet szüli meg nemsokára.


Most maradjak vele és a gyerek miatt és lássa azt, hogy két hideg ember neveli fel, vagy legyek a szerelmemmel?


2014. júl. 28. 20:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Csinálj annak is egy gyereket
2014. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Állj le! Szeress bele a csajba
2014. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 RootedRainbow ***** válasza:
100%
Ha már a menyasszonyoddal ilyen vagy, inkább nem is akarom tudni, a gyerekkel milyen lennél...
2014. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Falba verném a fejem a te helyedben, hogy ennyire gerinctelen egy féreg vagyok.
2014. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%
Nem kellett volna félre lépnek ha már terhes is ráadásul
2014. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék a helyzetedben.De ha nem is foglalkozna velem az asszony,mert terhes,akkor is megtisztelném azzal,hogy nem lépek félre,ha már gyereket szül nekem.Ha nincs szex,akkor van jobb és bal kéz.Szóval elég gyenge kifogás az erkölcstelen viselkedésre az,hogy nem törődik veled az asszony úgy.

Gratulálok a gerinctelenséghez!

2014. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az összes olyan fordulna fel mint te,babát vártok és amelett csalod meg az asszonyt,ne akard hogy téged sajnáljanak.Az hogy megcsalod a párod azzal nem oldasz meg semmit,ráadásul ha babát vár,neked kellenne vele törődnöd,te nemhogy apa,de még férfi sem vagy.
2014. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
mekkora hímringyó vagy
2014. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó féreg vagy!!!Inkàbb àsd el magad ...TE FÉRFIAK SZÉGYENE! Gyûlölöm az ilyen àllatokat!!!
2014. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Egy igazi kitartó, hűséges és odaadó férfival van dolgunk, aki még türelmes is, bravo.
2014. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!