Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ha egy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy huszonéves férfinak nincs mobilja és internete arról mit gondolnátok? Hátrány lenne, furcsálnátok?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az egyetemet, munkát keresek. Jó anyagi körülmények között nőttem fel, gazdagnak mondtak minket. Az egyetem mellett már dolgoztam keményen, abból finanszíroztam magamat. Kivéve az albérletet mert ahhoz ragaszkodtak a szüleim hogy ők fizessék. Idén nyáron tragédia történt a családban, összeomlott minden. Részletezni nem szeretném. Sok mindent ki kellett fizetnem, fel kellett mondani az érvényes albérleti szerződésemet is (kauciót buktam).


Most elköltöztem egy albérletbe amit én fizetek, napi 4 órás munkát tudtam elvállalni hogy tudjak rendes állást keresni. Interjúkra el kell járni. Régen volt mobilon internettel (Samsung Galaxy S4) volt laptopom is (Lenovo). Most a hirtelen anyagi kiadások miatt ezekhez tudtam nyúlni hogy pénzzé tegyem őket. Sajnos most úgy állok hogy egy 2000Ft-os feltöltőkártyára sem futja, nincs semmilyen mobilom.


Engem ez nem is zavar, nem vagyok internetfüggő sem. Viszont az ismerkedésben kifejezetten gátol úgy érzem. Nem nagyon csajozok most ebben a helyzetben de megismertem egy csodálatos nőt. Minden rendben ment addig amíg be nem akarta magát jelölni a Facebookon a telefonomról. Mondtam hogy nincs mobilom és Facebookra se tudok felmenni csak max ismerőstől (most is onnan írok, megengedte hogy munkakeresés céljából 1-2 órára netezhessek nála). Nagyon furcsálta, felírta az ő számát a kezemre. Csak 2 nap múlva tudtam felhívni (akkor tudtam telefont kölcsönkérni) de letette. Barátnőjével összefutottam, azt mondja hogy furcsa vagyok mert manapság kinek nincs mobilja meg nete. Gyanús vagyok, végén még kiderül hogy valami őrült. Ezért nem akar velem beszélni.


Már jó úton haladok hogy anyagilag összeszedjem magam, amint találok egy teljes munkaidős állást minden rendben lesz. Csak ennyi hiányzik. Utána lesz megint mindenem mint a korombelieknek.


Tényleg ekkora probléma manapság az ilyesmi? Nem gondoltam volna. A "barátaim" is azóta eltüntek mellőlem amióta nem tudok Soundra, klubbokba menni velük és nem vagyok fennt Face-en. Csak egy barát maradt mellettem aki segít (ezt se gondoltam hogy így lesz mert igazi barátoknak hittem őket)



2014. júl. 28. 11:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Akinek azért nem kellesz mert nem tudsz felmenni facebookra azt hagyjad is mert elég gáz. Őszintén én is furcsállnám egy kicsit, de ha elmagyaráznák miért van és hogy önerőből próbálsz talpra állni az biztos plusz pont lenne :-)
2014. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És ha elmondanád,h milyen helyzetbe kerültél a csajnak?
2014. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én meg arra gondolnék,h hogyan tudnánk beszélni ïgy azokon a napokon,mikor nem tudunk találkozni.
2014. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez történt :/

Mobil nélkül lesz csak nehéz dolgod szerintem, szóval ha egy kis pénz áll a házhoz, akkor mindenképp vegyél egy feltöltőkártyát. Lányoknál valószínűleg hátrány lesz, és talán nem is ez, hanem az anyagi helyzeted. (Nem mindegyiknél, de ilyenkor már sokan vágynak anyagi biztonságra az érzelmek mellett)

Internet szerintem egyáltalán nem hátrány, nem hogy a való életben, de az olyan lányoknál sem, akiket te keresel. A telefon viszont tényleg fontos a mindennapi életben is, szerintem.

Drukkolok, hogy minél gyorsabban javuljon a helyzet!

2014. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy furcsa, és nem gáz. Nekem inkább szimpatikus egy olyan fiatal férfi, aki nem a gép előtt lóg naphosszat :) Nincs mobilod? puff neki. Van nyilvános telefon, internetkávézó, sőt még létezik postai szolgáltatás is levél kézbesítés címen :) Majd jön az igazi, csak várj rá türelemmel. Amint egy kicsit helyreálltál menj el bulizni néha, és ne izgulj a facebook meg egyéb hülyeségek miatt ;)
2014. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, szánalmas hogy ilyen világban élünk.
2014. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Magyarázat nélkül nyilván furcsa, mert nem ismeri az anyagi helyzetedet, és nem gondolja, hogy amiatt nincs telefonod. De ha elmesélned neki a történteket, szerintem megérti és nem fog "félni" tőled.
2014. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előfizetés? Nem kell hozzá a Telekomnál munkahely és fix havi jövedelem sem (ha meg megkérdezik, odakummantasz valamit, úgysem ellenőrzik). 0 Ft a mobil, 3000 Ft körül már vannak díjcsomagok, hozzád vágják vele a netet és időarányosan kell csak fizetned ezt a hónapot (magyarul csak 4 napot a július hónapból, ami párszáz forint).


Jártam már ugyanígy, nem hitte el a csaj, hogy nincs mobilom, azért nem hívom. Azt hitte, csak szórakozom vele.

2014. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

A kérdést elolvasva először azt hittem, hogy bolond lehetsz, ha manapság nincs telód sem.


De tovább olvasva már megértelek, én is voltam ilyen helyzetbe. Igy nem fog menni a csajozás. Kezdetben mindig SMS-t kell küldeni neki, meg fel kell hivni, hogy érezze, hogy fontos. És a csajoknak az sem fog tetszeni, ha annyi pénzed nincs, hogy felülj a buszra, hogy elmenj mondjuk a város másik végére hozzá.

A barátaid nem az internet miatt tűntek el mellőled, hanem azért mert nincs alkalmatok találkozni, beszélgetni. Meg ha ők ilyen pénzesek, hogy csak klubbokba meg ilyen helyekre járnak, akkor nehéz lesz. És net és telefon nélkül ugye el sem tudod érni őket.


Megmondom őszintén, nem is tudom már hogy tudtunk meglenni 10-15 éve net és telefon nélkül, pedig nagyon jól megvoltam akkor is, éppen tinédzser koromat éltem akkor, és rengeteg barátom és nőm volt.

2014. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

nem baj szívem, csak, hogy tudunk randi/talit egyeztetni? ez a baj. nem a neten, hanem egy egyszerű telón. de ha elmondanádd, hogy mi a szitu megérteném. hajrá tigris! grrr!

22/L

2014. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!