Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél évet külföldön gyakornokos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évet külföldön gyakornokoskodtam, a barátnőm pedig azon a véleményen van, hogyha ő megvárt, akkor én is várjak rá, és ne szexeljünk egy évig, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mindezt azért, mert hogy én a karrieremet választottam ő helyette, elhidegedtünk egymástól, és szüksége van rá, hogy bizonyítsak neki. Ezt még meg is értem, csak azt nem, hogy miért szexmegvonással akarja ezt elérni. Akárhogyan próbáltam erről beszélni vele, nem tudtam megérteni. Ti mit gondoltok? Egyébként Angliában voltam fél évet, úgy gondoltam, hogy ilyen lehetőségem nem adódik még egy. Ő meg dolgozik itthon, így 3x találkoztunk a fél év alatt. Kétszer én látogattam haza, egyszer ő. Szeptemberben megyek haza végleg, még egy félévem van az egyetemen. 25f, lány is 25

2014. júl. 27. 19:25
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hogy hazajössz, lenne lehetőség a szexre, és ilyen indokkal ne szexeljetek?


Miért, szerinte az alatt a fél év alatt, amíg nem szexeltetek, csak neki volt rossz?


Nem is értem.

Ennél jóval kevesebb zsarolás miatt is gondolkodás nélkül hagytam már ott nőt. Nekem ez nem is lenne kérdés, ilyen gyökérséget soha nem hagynék!

2014. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Igen, lehetőség lenne, mert ahogy mondta, "szeretne mellettem aludni, ugyanúgy cirógatni, csak szexelni nem, mert most rajtam a sor, hogy bizonyítsak, ő kitartott mellettem fél évig"
2014. júl. 27. 19:32
 3/46 anonim ***** válasza:
71%

Eddig nem együtt vártatok egymásra?

Nem terveznék vele hosszú távra. Még a végén az ő "eszét" örökölné a gyerek.

Amúgy eddig nem derült ki, hogy fogyatékos?


(vagy bepasizott)

2014. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

De te nem tartottál ki mellette fél évig?


Tulajdonképpen nem is rossz ötlet, legalább így biztos nem szaporodik.

2014. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy nő nem örül a sikerednek és nem támogat benne, hanem irigykedik és zsarol, akkor nem is tudom miért gondolkozol ezen a kapcsolaton hogy folytassátok. Ha igy kimutatja a természetét akkor a későbbiekben mire számithatsz tőle, ha lesz gyereketek akkor mit fog majd kitalálni, ha lesz köztetek valami miatt nézeteltérés. Most még nincs akkora tétje a dolognak, kiismerted, át tudod gondolni igy bevállalsz-e egy kapcsolatot, ilyen gyerekes zsarolás mellett, vagy otthagyod és keresel egy normális nőt.
2014. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

ez hülye

lépj le sos

ha már most zsarol mi lesz később???

2014. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem bízik meg benned. Becsajoztál kint? Azt neked kell tudni, hogy mennyire komoly ez a kapcsolat. Ha veled tervezed a jövőtöket, akkor ki kell bírnod az egy évet, ha nem, akkor most hagyd ott, ne húzd az idejét. Amúgy nekem is rossz lenne, sőt, szakítóok lenne, ha nem engem választanának egy ilyen helyzetben.
2014. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 Kerida ***** válasza:
100%

Ez a híres nő logika... ha eleve elhidegültetek egymástól attól nem lesztek közelebb, hogy nem szexeltek. Pont a szex az mi sok konfliktust old. Tehát az egész vége az lesz, hogy még távolabb lesztek mint voltatok.


Arról nem is beszélve, hogy egy szerető nő hogy mondhat ilyet, hogy a karriert választottad helyette...? De azt gondolom el fogja várni, hogy jól keres és ne minimál bérért gürcölj itthon, tehát ezt kettőtökért tetted! Ha neked jó lesz akkor azt ő is élvezni fogja!

És te félévre mentél ki nem pedig egy vére!


Neked semmit nem kell bizonyítanod, hiszen a cselekedeteddel nem árultad el! Ez a kislány (igen egy évvel fiatalabb nálam, de még agyilag ott tart mint egy 15 éves) még nem érett egy igazi kapcsoltra! Most nem lát a saját butaságától mert amit ő a szerelem homályos fogalma alatt ért az gondolom az örög nyalás-falás. Egy nő nem így gondolkodik!


És főleg nem jön gyerekes zsarolásokkal! Agyam eldobom!

Ezeket meg kell vele értetni el kell neki mondani, ha nem látja be, hogy feleslegesen durcázik, akkor most búcsúzzatok egymástól, mert ő olyan nő aki az első lejtőnél kiszáll.

2014. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
14%
Kíváncsi vagyok, kérdező, te mit szólnál, ha ő menne el fél évre, úgy, hogy alig tudnátok találkozni?
2014. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

Na igen, tulajdonképpen a kérdést se értem, egy ilyen pitiáner zsarnok ennyi tárhelyet se ér a neten...


Hát igen, ez így elég gáz, nem derült ki mióta a barátnőd, csak az, hogy fél évet már elvesztegettél rá az életedből.

Több év után nehezebben lép az ember.


Azt viszont tartsd szem előtt, hogy még mindig most kell elzavarni, mint tönkretenni az életed egy ilyennel.

2014. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!