Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy idősebb pasi aki tetszik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A férfi 34 éves, én 18 vagyok. Egy ideig úgy tűnt, hogy tetszik, elmentünk strandolni meg kajálni, aztán utána párszor még írt, és most meg semmi... Csókolóztunk, meg tapizott, de csak kicsit, és mondtam neki, hogy még egy ideig biztos nem fekszem le vele. Erre meg, mint írtam, kicsit még keresett utána, aztán most egyáltalán nem, pedig mikor smároltunk elég lelkes volt, meg úgy tűnt, szívesen van velem. Nem szeretnék nyomulni, de én akarom őt! Mit csináljak? Előre köszi a válaszokat!
2014. júl. 29. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért lohadt le az "érdeklődése" feléd, mert elmondtad, hogy nem fekszel le vele, és mivel csak egy röpke, könnyű menetre kellettél volna neki, így nem teper utánad, talál magának olyat, aki könnyebben beadja a derekát.

Amúgy ne sajnáld, valószínűleg csak egy strigula lettél volna/lennél neki semmi több, egy használati cikk, akit jól megdug majd továbbáll.

2014. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért akar minden kislány húsz évvel idősebb faszival akármit is? Mármint, engem nem zavar, van barátnőm, volt is már pár, de... nem lehet mindent az apakomlexusra fogni. Vagy igen?

Egy 30+-osnak nem kellemetlen egy legfeljebb fizikailag érett lánnyal kavarni? Vagy pár embernek ez tényleg elég? Konzervatív vagyok, vagy mi van?

2014. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért jönnek be az idősebbek, de valamiért bejönnek, különben nem lennék velük. Első kommenetelő, köszi!
2014. júl. 29. 12:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne érts félre, nem lenézően, vagy "gonoszan" mondtam ezt.:) Csak olyan fura. Én férfi létemre mindig azt nézem, hogy a lány életkorban, de mindinkább tapasztalatban közel legyen hozzám és el sem tudom képzelni az együttlétet olyannal, aki egyszerűen még nem érhetett ebben olyan szintre, mint én.
2014. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudhatom, hogy nekik miért jó:) De én szívesen lettem volna vele, ami gondolom nem meglepő:D
2014. júl. 29. 12:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből elég valószínűnek tartom, hogy csak arra kellettél volna neki és mivel nem kapott meg így inkább hanyagol.
2014. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%

Tudod miért tetszenek az idősebbek?


Mert apuci komplexed van. Mert apádat keresed a fériban.

2014. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyébként tudod mi vagy ennek a férfinak?


Finom hamvas kis punci amit megdughat. Semmi több, és én többre nem is számítanék tőle, mert te még gyerek vagy hozzá.

2014. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pedig az elején még nem úgy tűnt, de gondolom ez az én naivitásomnak köszönhető :/
2014. júl. 29. 12:33
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
szerintem is csak arra kelettél neki, a 30s korosztály nem nagyon gondolkodik 18 évesekben azért vannak kivételek:) 35F
2014. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!