Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok válaszát várnám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszát várnám. Nektek rosszul esne, hogy mikor nem találkoztok a párotokkal mondjuk egy vagy két hétig azalatt, nem igen hív, és nem mondja, hogy hiányoznál neki?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem keres,nem hív..akkor mit is kérdel? Kifogása tuti lesz..Nagyon sza*ul esne, és persze én se törödnék vele..
2014. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan fiu vagyok, de tudom hogy ez nagyon faj a noknek. Ha a parommal nem erek ra talalkozni, akkor is minden nap hivom, ha mast nem 1 percre, hogy szerettem volna hallani a hangodat, hianyzol, nagyon szeretlek. Es ennyi le is rakom.
2014. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem akarom túl agyalni, meg tudom, hogy nagyon sokat dolgozik, de jól esne, ha mondaná. :)
2014. júl. 29. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul esne.
2014. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mikor találkozunk akkor mondja,hogy hiányoztam, de azért ilyenkor sem esne rosszul.
2014. júl. 29. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:

persze, szarul esne ha nem keresne ennyi ideig/csak én keresném őt.

arra viszont nem tartanék igényt, hogy folyton mondogassák nekem, mennyire hiányzom, csak mert elvárom :D

ha valaki ennyi ideig nem keres, és ennek nem valami komoly kómábanvoltamvagyakármi oka van, annak nem is hiányzom, az 100. szóval ilyen esetben semmi értelme elvárni a másiktól, hogy deeee keressél többet, meg mondd, hogy hiányzoooom....

elég egyértelműen egyoldalú egy ilyen kapcsolat. szakítás!

2014. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de nem azt mondtam, hogy egyaltalán nem keresett az egy hét alatt. Kétszer felhívott, csak ha picit többet keresne, nem óránként, az jól esne.
2014. júl. 29. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan is volt, hogy képes volt két hétre felszívódni. Nem is beszéltünk. Azt hittem, hogy vége. Kezdtem újat is keresni, mondván, hogy ő már nincs.
2014. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!