Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik itt keresnek párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt keresnek párkapcsolatot, miért pont itt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

netes társkeresőn is próbáltam nem jött be, munka mellett erre van időm, és itt ha szerencsém van megtalálhatom hamarabb azt a belsőt amit keresek :)


21F

2014. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem járok bulizni, nem vagyok az a kimozdulós fajta, írásban könnyebben felengedek, nem kerül pénzbe az oldal, mint más társkeresők.
2014. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hülyeség de még mindig jobb itt (talán) mint egy társkeresőn aminek kb értelme nincsen. Bár itt nem az ilyen "Valaki beszélgetni ?" kérdésekre gondolok, hanem véletlen egymásra találás, majd beszélgetés esetleg több, de direktbe keresni hülyeség természetesen itt.
2014. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

"Lehet hülyeség de még mindig jobb itt (talán) mint egy társkeresőn aminek kb értelme nincsen. Bár itt nem az ilyen "Valaki beszélgetni ?" kérdésekre gondolok, hanem véletlen egymásra találás, majd beszélgetés esetleg több, de direktbe keresni hülyeség természetesen itt."


ez így van. a társkeresőknek azért nincs értelme, mert egy fiatal nőnek semmi szüksége rá, ugyanis ha kimegy az utcára, akkor is sokan megbáulják, próbálkoznak nála, és emiatt, h a sok egyszerű férfi ezt teszi, megnő az egója. ebből következik, h a társkeresőkön szinte csak flegma, pózoló nők vannak, akik 2 mondatot nem tudnak írni magukról, legtöbbször párt sem keresnek, egyszerűen csak komplexusosak, és azzal turbózzák az önbizalmukat, h elolvassák a sok nyálcsorgató férfi üzenetét, aminek jó, ha 10%-ára válaszolnak.


"Akik itt keresnek párkapcsolatot, miért pont itt?"


ha nő vagy s fiatal, akkor gondolom, feltűnt, h a legtöbb férfi dugni akar szinte mindig, ezért mindenhol próbálkozik.


vagy másik eset, h igényes férfi, aki a nő belső értékeit keresi, ezért olyan helyen akar ismerkedni, ahol nincs kép, se semmi, csak abból tud kiindulni, amit a másik ír. ebben sztem semmi ciki, igényességnek hívják ezt, amit persze némely agyalágyult válaszoló nem ért. mellesleg kiváncsian várom az ötleteket,h hol lehet például értelmes, normális emberekkel ismerkedni, mert mint ahogy a gyakori önkéntes megmondóembereitől mindig megtudjuk, neten ismerkedni "ciki". úgy látszik, beszólogatni, meg baromságokat írni a neten, az rendben van:D

2014. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem különösebben keresek, de sok jó arc csajszi van itt. Beszélgetek velük, aztán ha úgy látjuk, akkor továbblépünk. Mert miért ne?


25f

2014. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Ez talán kiábrándító válasz lesz, de szerintem sokan talán azért keresnek itt párt, mert éppen nincsnekik...


;)

2014. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már randiztam innen az oldalról, jó volt. :)

21/F

2014. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 És hogy csináltad? :)
2014. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert egyszer régen bejött, és ki tudja, lehet, hogy máskor is :) De soha nem válaszolok sablonos kérdésekre, maximum az ötletesebbekre, illetve ha összeakadok valakivel véletlenül, akkor szívesen beszélgetek.

19/L

2014. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!