Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap a mindene vagy másnap már elfelejt?

Figyelt kérdés
Érett 40éves férfi aki hónapokig próbálkozott, de nekem nem tetszett mint férfi,de nem adta fel és ahogy egyre többet beszélgettünk valami kialakult bennem, megtörtént a dolog is . Lassan beleszerettem annak ellenére hogy nem tetszett hónapokig. Az együttlét után is keresett,komoly kapcsolatot akart, szépnek tűnt minden és azt éreztem boldog vagyok. Aztán egyik napról a másikra lekoptatott . Azért furcsa mert egyik nap még azt éreztem a mindene vagyok másnap meg alig szólt hozzám harmad nap már nem is keresett :)) 30/N
2014. júl. 29. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
és te kerested?
2014. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nap legszomorúbb mosolygós smiley-ja - díj nyertese.
2014. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze kerestem, egy idióta átlátszó kifogással lekoptatott :)
2014. júl. 29. 15:42
 4/7 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Párhuzamosan lehetett neki több jelölt, és bejött egy "jobb".


(Szerintem)

2014. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem előzőnek igaza van, bejött más is a képbe aki nagy eséllyel ilyen-olyan okokból előnyt élvez veled szemben.

Én is hasonlóan jártam egy nővel, a különbség annyi, hogy ott már első találkozásunkkor nagy volt az összhang és külsőre is nagyon bejöttünk egymásnak, a randink is jól sikerült, az életvitelünk viszont sajna jelentősen különbözik és van köztünk 60km távolság. Egyik nap még hiányoztam, lelkes volt és másnap már kis túlzással leszarta a fejem, szerintem bejött neki a képbe egy "megfelelőbbnek tűnő" alany.

27F

2014. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hmm.. én is valami ilyesmire gondolok.... csak azt nem értem az ilyen emberkékben h ha így is van akkor miért nincs bennük annyi hogy megmondják az igazat??? Mindenki tudja saját magáról hogy jobb tudni a rosszat mint bizonytalanságban élni és agyalni a miértekkel. Legalább ennyit adnának meg . De akkor is érdekes hogy majdhogynem 1évig lohol valaki valamiért és mikor eléri már nem kell :)) De majd fordul a kocka mint mindig ;)
2014. júl. 29. 19:54
 7/7 kolosszus22 ***** válasza:
Igen, én is így gondolom, sokkal korrektebb lenne közölni, hogy "figyelj ez és ez van, nem fog menni", de nem mindenkinek van annyi vér a pucájában. Amikor én szépen szembesítettem a nőszemélyt ezzel a dologgal, hogy én tiszta lapokkal szeretek játszani és jobb lenne ha korrekten megmondaná a helyzetet ahelyett, hogy sunnyog, nem válaszol akkor annyit tudott kinyögni "nem tud még mit mondani, nem tudja mi lesz", azóta nem beszéltünk. :D
2014. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!